header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestování s úsměvem Hedvika Peremská

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem máma, spokojená manželka a milovnice výletů a cestování. Ráda se toulám světem a inspiruji svými cestami ostatní. Nechte se taky inspirovat a pojďte se toulat se mnou. Mojí vášní je nejen poznávání nových míst a plánování výletů, ale i cesta samotná. Baví mě ukazovat dětem, přátelům i ostatním lidem, že každý výlet i cesta je radost, která nás obohatí. Ať už vyrážím do přírody, či do měst, u nás v ČR či ve světě, miluji ojedinělost míst, která navštívím, baví mě nasávat místní atmosféru, poznávat nové kultury a ochutnávat tradiční jídla. Věřím, že vyrazit na cesty a plnit si své cestovatelské sny můžeme všichni. Snažím se ukázat, že cestování je radost, která nás nemusí stát všechny úspory a nervy. Chci podpořit všechny, kteří mají chuť poznávat nová místa, a naučit je, že to jde s lehkostí, beze stresu a s úsměvem na rtech.

7 KROKŮ PRO CESTOVATELE ZAČÁTEČNÍKY

Naučte se cestovat svobodně a s úsměvem. Tipy, jak v 7 krocích co nejlépe naplánovat váš výlet a užít si ho na maximum. :-) Váháte, zda je cestování na vlastní pěst pro vás? Nejste si jisti, zda byste to zvládli? Kladete si otázky ohledně letenek, ubytování, půjčení auta či plánů cest? Ráda vás provedu a pomohu vám se zorientovat. Naučíte se vyrazit na cesty bez stresu, svobodně, s úsporou a s radostí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

TOP 5 NEJEN PODZIMNÍCH VÝLETŮ

Také milujete toulky přírodou? Nechte se inspirovat a objevte nová místa při výletech nejen na podzim! Svět je plný krásných míst, která stojí za objevení, a někdy se nemusíme vydat daleko, abychom pochopili, že důležité není ani tak to, kam jsme se vydali, ale to jak si tu samotnou cestu užíváme. V eBooku najdete tipy na místa, která ještě nejsou tolik turisticky exponovaná, a tak si vychutnáte krásnou přírodu a klid na maximum. Těšit se můžete na popis lokality, tipy, QR kód mapy ke stažení a mé autentické fotografie.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz PZP mi přinesl do života především obrovskou spoustu inspirativních a zajímavých lidí a informací o projektech, o kterých bych se jinak nedozvěděla. Kurz posunul a posunuje moji vášeň pro cestování o kousek dál, přinesl mi pocit radosti z psaní článků a sdílení mých zážitků s přáteli a fanoušky. Naučila jsem se obrovskou spoustu technických věcí, o kterých jsem si myslela, že je v životě nezvládnu. Kurz je naprosto precizně připraven, Stáňa a její tým dávají všem studentům maximální podporu, vše je velmi detailně popsáno a vše se mi tvoří s lehkostí. Mám radost, že mohu psát o svých cestách a inspirovat tak ostatní, a věřím, že se časem posunu dál a můj projekt pomůže při plánování cest a realizaci cestovatelských snů dalším lidem. Bonusem je sdílení a obrovská podpora všech spolužáků, které přetrvávají i po skončení kurzu. Zároveň mě projekt posunul velmi i osobnostně. Více si teď užívám cestu ke všem cílům, ke kterým jdu, raduji se z maličkostí, a i když nemám zrovna nejlepší období, jdu stále vpřed a vím, že překážka není nepřítel, ale kamarád, který mě posune dál, a je jen na mně, jak ji využiji ve svůj prospěch. Jsem vděčná sama sobě, že jsem do kurzu naskočila, a těším se na další výzvy a příležitosti.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže