header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestování s radostí Iva Zahran Kyselová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Mou vášní je příroda, miluju pohled na hory, louky, lesy, moře a pláže. Díky mým zkušenostem s cestováním ráda inspiruji ostatní pro prožití krásného času na cestách za poznáním nejen rozmanité přírody, ale i rozdílných kultur. Ráda cestuji životem i světem. Mám procestovanou Evropu od Skandinávie po jižní státy a Egypt, kde jsem si našla svoji životní lásku. Své zkušenosti z cest ráda předávám a věřím, že budou inspirací pro poznávání nových míst, kultur a života. Momentálně žiji s rodinou v Praze a tu i poznávám a zprostředkovávám pohledy na toto krásné město a jeho okolí očima cizince. Prostřednictvím zábavného poznávání předávám hravou formou informace o jednotlivých zemích a věřím, že jedině poznáním můžeme měnit svět k lepšímu:)

10 krásných míst Skandinávie

Vše, co stojí za to vidět ve Skandinávii. Najdete zde průřez Norskem, Švédskem, Dánskem a Finskem. Mé tipy a doporučení, co neminout při vaší cestě na Sever.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

CESTOHRÁTKY

Hra pro celou rodinu, při které si hravou formou připomenete nebo se nově naučíte vše o zemích a městech Evropy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz „Podnikání z pláže“ mi otevřel nový směr v mém životě, jak v myšlení, pohledu na život a v podnikání. Nejen to, že jsem soběstačná v práci s mým webem, ale i to, že mohu dělat to, co mě baví a konečně se otevřít světu. Samotný kurz mě moc bavil, jeho každodenní úkoly mě dovedly z velkého neznáma do úžasného tvoření, které mě naplňuje. S kurzem mi do života přišla velká řada inspirativních lidí, se kterými se můžeme vzájemně obohacovat. Je to neuvěřitelná cesta, která díky tomuto kurzu byla nastartována. Děkuji za ni :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže