header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestou šťastného introverta Michaela Filipová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem žena, matka, pedagožka a autorka projektu Cestou šťastného introverta, která miluje psaní a osobní rozvoj. Zajímá mě hledání souvislostí, život v přítomnosti a naplňování lidského potenciálu. Na mém startu v plážovém světě byla má vášeň pro psaní, osobní rozvoj a poradenství. A taky můj tichý boj ve světě, který fandí extrovertům. Mým záměrem je předávat informace o introvertním světě dětí i dospělých, a to srozumitelně a lidsky‚ bořit mýty a předsudky, které se s introverzí pojí, a to mile, laskavě a vytrvale (žádný velký humbuk, prosím pěkně), provázet čtenáře cestou sebepoznání, radosti a lásky k životu a být laskavým a vědomým průvodcem na Cestě šťastného introverta.

Vztahy introvertů aneb Síla přátelství, lásky a víry v sebe sama

21 stran plných rad, tipů a podstatných informací, které vám usnadní život. V e-booku se dozvíte základní informace o osobnostních rysech, kdo je introvert a jestli mezi introverty patříte, co můžete čekat od přítele introverta a jak váš život obohatí kámoš extrovert, jaké je to být v partnerství s introvertem a jaká jsou pozitiva a negativa vztahu s extrovertem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Malý introvert aneb Vědomá výchova introvertního dítěte

E-book plný podstatných informací, praktických tipů a zajímavých bonusů, díky kterým pomůžete vašemu introvertnímu dítěti uspět ve světě, který přeje extrovertům.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cesta šťastného introverta aneb 5 klíčů ke štěstí a vyrovnanému životu

Cítíte, že vám v životě stále něco podstatného chybí, ale nemůžete přijít na to, co to je? Přejete si změnit svůj život, ale nevíte, jak na to? Připadá vám, že se jako introvert nemůžete v extrovertní společnosti prosadit a dosáhnout úspěchu? Cítíte se v extrovertní společnosti nedostatečně, méněcenně, a přejete si to změnit? Chcete se stát TVŮRCEM svého života a přestat být obětí? Pak právě pro vás je tento e-book!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak zvýšit své sebevědomí za 21 dní

21denní transformační e-program pro introvertní ženy. Je vám sebeláska cizí? Nemáte se ráda, a vlastně ani nevíte, jak na to? Je sebevědomí něco, co vám totálně chybí? Pak právě pro vás je tento transformační program, který nastartuje cestu sebelásky a tím změní celý váš život.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzům Stáni a Jirky jsem vytvořila krok za krokem svůj web, začala psát blog, e-booky i e-programy. Nejsem moc technický typ a jako nováček v online světě bych se do toho sama bez pomoci a odborného vedení nikdy nepustila. Ale s kurzy Podnikání z pláže to člověk prostě zvládne a krok za krokem tak může realizovat své poslání a plnit si své sny.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže