header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Mindset spokojenosti Lenka Ilečková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem certifikovanou facilitátorkou kineziologie one brain a rodinných a firemních systémů, koučkou s holistickým přístupem a lektorkou. Již více než 11 let pomáhám lidem uvolnit stres a zpracovat emoce a mentální bloky, které jim nyní brání vést spokojený a naplněný osobní anebo profesní život. Konstruktivně a empaticky vedu své klienty procesem, který zahrnuje nalezení a zpracování skutečné příčiny jejich tématu, uvolnění stresu a negativních emocí s tím spojených a nalezení kroku vedoucímu k řešení, které je v souladu s nimi a jejich hodnotami. Pokud je to třeba, vedu je k tomu, aby si zvědomili svůj vrozený potenciál, který je v řešení daného tématu podpoří, či je provedu uvolněním rodové zátěže. Prakticky a srozumitelně jim vysvětlím skryté zákonitosti života, které stojí např. za harmonickými vztahy či úspěšným podnikáním. Pracuji s dospělými i s dětmi. Mezi mé klienty patří také firmy. Během konzultací používám funkční a letitou praxí prověřené know-how - Při své práci propojuji znalosti koučinku a unikátních metod kineziologie one brain, NLP, EFT a rodinných/firemních konstelací. Spolupráce klientům přináší: - trvalou úlevu od stresu a nepříjemných pocitů v souvislosti s řešeným tématem - znovu nalezení vnitřního klidu, radosti, naplnění, elánu, spokojenosti... - pokrok v řešení nebo vyřešení daného tématu - objevení dosud skrytých nebo potlačených schopností a talentů Neexistují paušální řešení platné pro všechny. Každý má to své uvnitř sebe. Proto každá konzultace je jiná a je vedena každému klientovi přesně na míru.

3 mocné techniky pro pohodu každý den anebo Jak mít svůj život ve vlastních rukách

- naučíte se 3 mocné techniky, které jsou pomocníkem na cestě ze stresu do pohody - dozvíte se efektivní způsob, jak pustit nepříjemné pocity a limitující životní přesvědčení a mít svůj život ve vlastních rukách - objevíte, co je motorem vašeho života - poznáte, jaký poklad se ukrývá ve vaší mysli a jak ho použít k vytváření si životní rovnováhy a spokojenosti - objevíte, jakým způsobem směřovat ke splnění svých přání, a budete vědět jakým konkrétním prvním krokem začít
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Učební dysfunkce - Jak je zmírnit či zcela odstranit

V e-booku se dozvíte, jak vznikají učební dysfunkce, co je jejich skutečnou příčinou a jakým způsobem je možné je zmírnit či zcela odstranit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

5 PILÍŘŮ SPOKOJENOSTI - Jedinečný průvodce pro naplněné vztahy

Společně se v něm zaměříme na fungování 5ti specifických oblastí: - vztah sami k sobě - vztah rodičovský - vztah partnerský - vztahy přátelské a pracovní - vztah k penězům Podělím se s vámi o: - JASNÁ PRAVIDLA , která platí vždy pro určitou oblast vztahů, a pokud se jimi řídíme, jsou naše vztahy funkční - KONKRÉTNÍ POSTUPY které vás povedou od stresu k pohodě, od problému k objevení svého vlastního řešení -POSTOJE které přispívají k dlouhodobě naplněným a spokojeným vztahům v 11 praktických cvičeních se mimo jiné společně podíváme na téma sebehodnoty, uvolnění stresu a opuštění limitujících přesvědčení. Vysvětlím vám, jaký vliv na vztahy má náš vrozený potenciál. Také vás naučím, jak během 5 minut zharmonizovat mysl a srdce a k čemu je to důležité. Pak vás provedu pravidly a postoji, které stojí za dlouhodobou spokojeností,  ve vztahu partnerském, v rodičovském, v přátelském a pracovním.  Pro život jsou důležité také peníze, takže se společně ještě podíváme, jak zbořit limity ohledně peněz.  Předám vám návod, jak se na svůj problém v jakékoliv oblasti života podívat jinak, abyste mohli objevit své vlastní řešení. Máte jedinečnou příležitost pochopit, jak si díky svým myšlenkám a emocím můžete tvořit život podle svých představ a uvědomit si, jakým konkrétním krokem v praxi začít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi otevřel zcela nové obzory pro můj směr podnikání, zlepšil prezentaci služeb a krok za krokem mě naprosto bezvadně vedl k vytvoření a zveřejnění nových typů služeb a produktů. Bez tohoto kurzu bych to nedokázala. Kurz je doslova nabitý informacemi se skvělou podporou celého týmu. Perfektně propojuje uvědomění si vlastního potenciálu s marketingem a všemi technickými náležitostmi, které s tím souvisejí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže