header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cestou IVF Karolína Koublová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Provázím ženy toužící po mimču celým procesem IVF. Na vlastní kůži jsem ochutnávala dlouhých sedm let jaké to je, když osud dělá dlouhý nos a jeden pokus za druhým končí fiaskem. Dneska pomáhám ženám jako terapeut tradiční čínské medicíny a akupuntury, ale zároveň jako žena, která si Cestou IVF sama 7x prošla. A proto si troufám říci „Vím, jak Vám je".

Jeden z tipů, jak snadněji zvládnout IVF

E-book zdarma „Jeden z tipů jak snadněji zvládnout IVF" je praktickou berličkou pro ženy, které procházejí procesem IVF a zároveň ochutnávkou knížky „Cestou IVF", která se tomuto tématu věnuje do hloubky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cestou IVF s pomocí akupunktury

E-book je praktický manuál, s pomocí kterého nahlédnete do principů fungování Vašeho těla, a který zároveň může napovědět, proč se právě Vám nedaří otěhotnět. Najdete zde kapitolu o hormonech, které mají na těhotenství vliv, ale zároveň se dočtete o syndromech podle tradiční čínské medicíny. Dočtete se o nutnosti po každém procesu IVF podpořit své tělo tak, aby nešlo do dalšího pokusu vyčerpané a oslabené. Najdete zde bonusy o přínosu hormonální jógové terapie a meditace. Zároveň se ale dozvíte, proč tyto techniky nejsou vhodné pro každého. Můžete si sama určit, který syndrom je Vašemu fyzickému a i mentálnímu rozpoložení nejbližší. K němu pak náležící doporučenou akupunkturní praxi (jako návrh pro terapeuta) a dietetická doporučení, která můžete sama okamžitě začít aplikovat. Žádná metoda na světě není samospásná, přesto věřím, že Vám může e-book „Cestou IVF" v mnohém právě na té Vaší Cestě prospět :).
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi přišel do života neplánovaně v momentě, kdy jsem hledala program na tvorbu webovek, který by mi umožnil vytvořit modulový kurz. Zavolala jsem Zuzce Ondrisové, u které jsem se učila Face yogu, kdo jí dělal webovky :). Řekla: „Káji, to já sama, naučila jsem se to u Stáni Mrázkové v Plážovém podnikání". Do té chvíle jsem o plážovce neslyšela, ale když jsem koukla na web, cinknul mi do očí kurz, který začínal za tři dny a běží jednou za rok. Rozhodnutí bylo okamžité a já naskočila jízdu, která doteď neskončila a myslím (a doufám), že jen tak neskončí. Kdo chce, hledá způsoby, kdo ne, hledá důvody. Kurz a ještě pak následně střední plážovku jsem zvládla s malým miminem, které bylo od narození hodně náročné na péči. Zároveň podnikám a mám rodinu. A tak všem, kteří se třeba rozhodují, nebo bojí, že to nedají vzkazuju, jde to. Je to o rozhodnotí a vytrvalosti. Stáňa umí neskutečně hezky namotivovat. Já šla do kurzu se záměrem naučit se něco o FB a tvoření online kurzů - ten jeho obsah je ale daleko rozsáhlejší. Žádný vítr není příznivý, pokud nevíme, ke kterému přístavu plujeme. Já ten svůj díky bohu znám, ale i ti, kteří ve své cestě nemají jasno, tu cestu na kurzu mohou objevit. Je tak skvěle postavený, že i toho největšího tápala postrčí k akci :))). Za sebe dávám palec nahoru a sto bludišťáků k tomu :))) a zároveň děkuji Stáně a jejímu týmu, za to, co dělají a jak to dělají.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže