header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta za radostným porodem Anna Kohutová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Anna Kohutová, jsem mámou tří dětí a mám naplňující profesi, kterou vnímám jako své poslání. Jsem porodní bába, která provází ženy na jejich životní cestě za svým radostným porodem. Snažím se v nich vzbudit víru a schopnost porodit své dítě vědomě, radostně, s úctou a důstojností. Podporuji nastávající rodiče a děti v láskyplné péči, která se řídí pouze srdcem a intuicí rodičů. Nabízím taktéž terapeutické služby v těhotenství a po porodu. Jsem zakladatelkou holistického vzdělávání porodních asistentek v ČR (www.vzdepa.com) a autorkou projektu Cvičení s dětmi v šátku dle Anny Kohutové (www.cvicenisdetmivsatku.cz). Vzdělávám také duly ve Slovenské republice.

10 kroků a afirmací k porodu

Nalaďte se na svůj porod pomocí jednoduchých rad a afirmací
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cesta za radostným porodem

Komplexní eBook, ve kterém se dozvíte, jak se co nejlépe a co nejpřirozeněji připravit k porodu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

50+10 mýtů o kojení

Váš přirozený průvodce kojením, aneb jak zatočit s mýty spojenými s kojením
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Péče o císařskou jizvu

Naučte se jednoduše a efektivně pečovat pomocí video-návodu a rad o svou jizvu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přirozeně k porodu a mateřství

Nejobsáhlejší online předporodní kurz v ČR, komplexní informace na jednom místě. Kurz obsahuje praktické videonávody, přednášky, eBooky, afirmace, meditace, relaxace, cvičení, jóga a přizváni do něj byli velmi vzácní hosté.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz mi přinesl naprosto klíčové informace a návody, jak mohu efektivně rozvinout svou práci, rozšířit osvětu, vytvořit svůj vlastní blog, ebooky a online kurz.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže