header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta ke zdraví Gabriela Gebertová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem sběračka divokých bylinek v přírodě. Žiji ☘ zeleně, fermentuji, co mi padne do ruky, a ☘klíčky se u mě mají jako v bavlnce. Piji filtrovanou vodu, vodní kefír, 🍹smoothie. Místo sklenky vína volím domácí fermentavanou limonádu. 🌸Peču domácí kváskový chléb, vyrábím rostlinné sýry, jogurty, mléka a dezerty. Zamilovala jsem si domácí výrobu ve své kuchyni, koupelně. Ráda obdarovávám lidi v mém okolí. Všechny mé recepty nejprve testují mé dvě děti a manžel. Žiji minimalisticky, s ohledem na životní prostředí. ❤ Podnikám srdcem a prožívám svůj život každý den na plný plyn. Neustále se vzdělávám a žiji své hodnoty, které jsem vložila do 13 písmen CESTY KE ZDRAVÍ. Dochvilnost je mojí předností. Dokáži říci NE a výmluvy u mě nehledejte. Bořím hranice a těším se na celoroční otužování a cestu kolem světa. 🌱Stravování bez diet a omezení – fermentace, klíčení, divoké bylinky, pečení z kvásku – to vše s radostí, lehkostí a léta zkušenostmi. Ukáži Ti, jak na to! Jen musíš chtít :-) a jít do akce!

5 kroků ke zdraví bez léků a lékaře aneb Jak předejít své nemoci

Jak vyzrát nad nemocí a zároveň být FIT napořád? Pohodlně se usaďte a přečtěte si skutečný příběh, který se stal. A kdo byl hlavním hrdinou? Přeci já. ☘ Život mě nakopl a já mu za to obrovsky děkuji. Zdraví je jen jedno a není to pouze fráze. Sdílím své tipy, jak předejít nemoci a vyhnout se lékařskému plášti napořád. :-) 🌸Svoboda – zdraví – ✨ láska a radost ze života každým dnem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 tajných receptů na smoothie pro energii a detox

Rádi byste rychlou, zdravou a efektivní stravu pro vaše unavené tělo? Chcete si vybrat správný mixér pro výrobu svého smoothie, rostlinného mléka tak, aby byl výkonný a přinesl vám hodnotu za reálnou cenu! Přáli byste si tipy a rady, jaká smoothie vybrat v zimě, jaká podpoří vaši slabou imunitu či která jsou skvělá na léto? Proniknout do tajů divokých bylinek? Tak už nečekejtej a stahujte zdarma tento e-book. :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

🎈Raketový start do rostlinných sýrů

V tomto online kurzu si ukážeme: 👉Jak vykouzlit domácí rostlinné sýry BEZ lepku, mléka, sóji a zbytečných dochucovadel. 🌱Naučíme se veganské sýry, které svojí chutí předčí živočišné. 👉Ušetříte nemalou částku 💰 za koupi v obchodě. 👉Během chvilky ⌚️ vytvoříte lahodné sýry. 👉Pohostíte nejvybíravější návštěvu, která se s chutí 😋 olízne. Ukáži vám vše s lehkostí a radostí z pohodlí vašeho domova. Zvládnete vše bez pádů a kotrmelců. Rychle, hravě a klidně i s 👩‍👧‍👧 dětmi za zády. Co získáte? 🌱43+ online videí. 🌱94+ stránkové .pdf, kniha zdarma. 🌱Nákupní seznam v .pdf. 🌱Seznam vybavení a nástrojů. 🌱Odkazy, kde koupit suroviny ve výborné kvalitě. 🌱Spousty receptů s využitím sýrů v kuchyni. 🌱Postupy proč a jak máčet ořechy v .pdf formě. 🌱Moji osobní podporu a vedení. 🌱Přesné postupy, recepty, kroky a zdravotní okénko. Pokud ještě nemáte své vysněné přání 🎁, není na co čekat. 🌸Všechny mé online kurzy jdou koupit i jako dárkový poukaz na přání. 🌸
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Deník rostlinného 🥛mlékaře

Zvu vás do online kurzu rostlinného světa, kde si vyrobíte rostlinná mléka všech chutí, barev, vůní. 🥛Co se naučíte a získáte? 💖Naučíte se například tato mléka: mandlové, lísko-oříškové, kešu mléko, tygří mléko, kokosové mléko na 3 způsoby s několika vychytávkami, slunečnicovo-dýňové, lněné, makové, konopné, quinoové. ✨A to není všechno. Podíváme se pod pokličku, co z mlék vyrobit a kde je využít v kuchyni. Uděláme si neodolatelný🍨 tapiokový puding, zlaté mléko, chia dezerty, vyrobíte si vlastní smetanu do kávy. Zjistíte, jaké 🥥mléko použít do kávy, jaké do čaje, které se hodí do dezertů z praktického hlediska, atd. Ukáži vám vychytávky, spousty receptů a nezůstane bez povšimnutí ani drť z mléka – VYUŽIJEME a ZUŽITKUJEME VŠE! 🌱A PROČ? 🌸1/ Rostlinné mléko z krámu je velmi drahé = vy ušetříte. 🌸2/ Víte, co všechno obsahuje za přidané látky? = to jistě do svého těla dávat nechcete. 🌸3/ Doma si vyrobíte mléko, které v krámu NENAJDETE. 🌸4/ Získáte ZDRAVÍ a VITALITU – nebudete zahleněni, rýma, kašel se vám vyhnou obloukem. 🌸5/ OBJEVÍTE nový svět chutí, vůní a barev 🌸6/ Budete nezávislí na obchodních řetězcích, samostatní – rostlinné mléko si uděláte, kdy vy budete chtít. 🌱KAŽDÝ ČLOVĚK na naší planetě Zemi může dělat svá rostlinná mléka. 🌸Všechny mé online kurzy jdou koupit i jako dárkový poukaz na přání. 🌸
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Buď IN! Zapomeň na rohlíky a jdi do vitálního smoothie

Rádi byste se dozvěděli, jaké divoké bylinky můžete přidávat do vašeho smoothie? Chcete zařadit suroviny do vašeho života, o kterých jste vůbec neslyšeli, a přitom jsou vitální, zdravé a zdarma? Rádi byste se naučili, jak si vyrobit smoothie pro začátečníky, mírně pokročilé i pokročilé? Hledáte, tápete a nevíte, jak dál? Jsem tu pro vás🌱🌸❤
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Dárkové poukazy na přání na online kurzy či konzultaci

Rádi byste udělali radost svým blízkým? Vytvořím vám poukaz na přání na jakýkoliv můj online kurz, knihu či konzultaci se mnou.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
🌱Naučila jsem se nespočet technických postupů, vychytávek, kroků k tomu, abych mohla vykouknout ze své „bubliny“ do online světa 📲NAŽIVO. Kurzy Podnikání z pláže jsou suprově zpracované. Když něco zapomenu, vrátím se, pustím video, pročtu manuál a hned jedu dál na plný plyn. Položila jsem základy, následně jsem zdolala střední a vystoupala jsem na vrchol vysoké. Vytvořila jsem online kurzy, spustila webináře živě a nebála se stoupnout před kameru a vysílat naživo, autenticky s 😎úsměvem na tváři. :-) Jsem ráda, že jsem mohla svůj sen zhmotnit do online kurzů, e-booků a webinářů, které byly obrovským výstupem z mé komfortní zóny. ✨Za to všechno vděčím Stáni, Jirkovi a všem, kteří táhnou za jeden provaz. Děkuji za radost, pády a obrovské pokroky v mém životě. ❤ S úctou Gabriela Gebertová
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže