header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta ke snu Lenka Řezníčková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem online podnikatelka, investorka, vášnivá propagátorka kryptoměn a zakladatelka projektů Cesta ke snu a Ženy v kryptoměnách. Inspiruji lidi jak žít svobodně a nezávisle, jak zvýšit svou finanční inteligenci a plnit si své sny díky digitálním technologiím nové doby. 💎 Pomocí svých e-booků ukazuji lidem možnosti, sahající až za hranice současných peněz, možnosti, jak vystoupit z "krysího závodu" a vydat se na cestu k finanční svobodě... Ráda cestuji po světě 🌴, tančím salsu a využívám sdílenou ekonomiku.

Bitcoinová evoluce

💎 ZMĚNÍ PENÍZE BUDOUCNOSTI SVĚT K LEPŠÍMU? Technologie jdou neustále kupředu a s pokrokem přicházejí nové možnosti, o kterých se nám před pár lety ještě ani nesnilo... Většina populace stále nemá ponětí o existenci a funkci kryptoměn či kryptoekonomiky a o tom, jak zásadním způsobem dokážou proměnit náš svět v blízké budoucnosti. V e-booku se dozvíte se např.: * Co je to Bitcoin, jak a proč vznikl. * Jak (ne)funguje současný finanční systém. * Může být Bitcoin spolehlivou náhradou klasických měn? * Blockchain – revoluční technologie budoucnosti. * Výhody použití Bitcoinu a decentralizovaného systému. * Altcoiny = alternativní měny. * Jak snížit investiční rizika a vyvarovat se začátečnických chyb. * Proč je v kryptosvětě tak málo žen? * 5 důvodů, proč kryptoměny budou s námi i nadále.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pokrok nezastavíš – tak na něm vydělávej! 💎

Jakou hodnotu má pro vás finanční svoboda a nezávislost? Láká vás představa být pánem svého času, zatímco vaše investice se zhodnocují? Bohatí lidé nešetří, ale chytře investují. BUĎTE I VY JAKO ONI! Vytvořte si funkční systém, který vám postupně přinese pravidelný příjem a finanční svobodu. Dnešní doba nabízí nové příležitosti, o kterých se nám ještě před několika lety ani nesnilo. Díky digitálním technologiím si dnes každý může zasadit semínka finanční svobody a zajistit svou budoucnost. Stačí jen vědět, JAK NA TO. Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli na kontě každý měsíc třeba o nulu více? Nežijeme věčně. Pokud cítíte, že je nejlepší čas vydat se na cestu za svými sny, dám vám kompas, který vám ukáže směr, kudy proplouvat ve vodách digitálních měn, a díky kterému uvidíte možnosti sahající až za hranice peněz...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy PZP byly jednou z mých nejlepších investic. 💎 Například jen díky strategiím a technikám vyučovaným na Plážové střední se můj obrat z online podnikání zvedl průměrně o trojnásobek, a to již po prvních dvou měsících v kurzu! Do PZP jsem vstoupila mezi prvními už v roce 2015 a za tu dobu vytvořila 3 úspěšné projekty. Což mi postupně umožnilo skončit v zaměstnání a stát se naplno plážovou podnikatelkou! 🌴 Moc děkuji! 🙂
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže