header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta k samostatnému dítěti Aneta Štěpánková | TOP5 🏆 Plážová výzva 2021

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Naučím vás, jak vychovat samostatné dítě - hlavním klíčem k úspěchu je nastavení pořádku, řádu a svobody v životě vašeho dítěte. Jmenuji se Aneta a jsem průvodkyní výchovou a vzděláváním pro rodiče s dětmi od narození do 9 let; autorka svačinového batůžku BATŮ k podpoře samostatnosti a metody osvojování angličtiny všemi smysly. S oblibou se věnuji organizaci dětského pokojíčku a ukládání hraček. Pomáhám tak rodičům pochopit, proč si děti hračky neuklízejí např. do krabic a ukazuji jim cestu, jak úklidu efektivně docílit. Ukazuji rodičům, jak začít se samostatností, jakým způsobem jí u dítěte budovat a jakými kroky dále postupovat. Kromě samostatnosti u oblékání a úklidu hraček se zaměřuji také na práci v kuchyni a osvojování dalších důležitých dovedností jakými jsou např. krájení, přelévání, přesýpání nebo příprava svačiny. K tomu jsem pro děti připravila svačinový batůžek BATŮ, který slouží k podpoře samostatnosti. Je praktický, podporuje zmiňovanou samostatnost a splňuje mojí i dětskou potřebu - nosit si svačinu být za ni sám odpovědný. Mimo jiné pomáhám dětem osvojit si angličtinu skrze jejich smysly a to ve spojení se samostatností, kterou u nich během výuky též buduji.

Desatero samostatnosti pro rodiče a děti

Ptáte se, jak naučit dítě samostatnosti, ale nevíte kde začít? 10 osvědčených aktivit a tipů, díky kterým vedete děti k rozvoji samostatnosti. Děti si osvojí základy, aby mohly činnosti dělat samy. Textové desatero pro rodiče a obrázkové pro děti. BONUS: černobílá verze pro tisk.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

UPRAVUJEME POKOJÍČEK pro podporu samostatnosti dětí

Řešíte pořád dokola úklid a ukládání hraček? Máte krabice na hračky, ale vaše děti do nich neuklízejí? Dítě si nehraje samo a stále vyžaduje vaši pozornost? Nevíte si rady, jak na organizaci dětského pokoje pro dítě ve věku od 6. měsíců do 6 let?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

OSVOJOVÁNÍ ANGLIČTINY doma, přirozeně a všemi smysly

Chcete vaše dítě doma kvalitně seznamovat s angličtinou? Uvnitř najdete aktivity k procvičování angličtiny v každodenních situacích. Určeno pro rodiče dětí od 2 do 9 let, lektory a učitele angličtiny. Tato metodika je odzkoušená v praxi na mých kurzech. BONUS: Uzavřená FB skupina pro další inspiraci a vaše dotazy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace a poradenství

Jste unavení a POTŘEBUJETE VÍCE ČASU sami pro sebe? Řešíte pořád dokola ÚKLID HRAČEK, křik a vzdor vašeho dítěte? Máte pocit, že SAMOSTATNOST je jen slovo a s dětmi to NEFUNGUJE? Pokud jste si odpověděli alespoň na jednu z otázek ANO, potřebujete pomoct a jste tu správně. Ke konzultaci si můžete vybrat jednu z možných variant, které nabízím níže nebo můžeme najít odpovědi na vaše otázky napříč těmito tématy. Společně se podíváme na vaše trápení a navrhnu vám řešení.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Průvodce výchovou ZVÍDAVÉHO dítěte od narození do 3 let

POŘÁD DOKOLA uklízíte hračky, které si vyndalo vaše dítě, ale nechce je uklidit. Batole jen CHODÍ A VYTVÁŘÍ NEPOŘÁDEK. Chcete ucelený návod k tomu, JAK NAUČIT DÍTĚ SAMOSTATNOSTI a to již od miminka? Toužíte po tom, aby si vaše dítě před třetím rokem samo a s radostí uklízelo hračky, umělo se obléknout a pomáhalo v domácnosti?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Osvojování angličtiny všemi smysly

OSVOJOVÁNÍ ANGLIČTINY VŠEMI SMYSLY je jedinečná metoda vytvořená na základě dlouhodobých zkušeností s výukou angličtiny u dětí předškolního věku. Osvojování je tedy založené na propojování jazyka s reálnými situacemi a předměty, které nás obklopují. Pokud vás zajímá, jak výuka probíhá, nahlédněte do eBooku >> a dozvíte se vše, co potřebujete vědět - možná i trochu víc
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Svačinový batůžek BATŮ k podpoře samostatnosti

Svačinový batůžek BATŮ k podpoře samostatnosti vznikl na základě 3P: praktičnost, potřeba a podpora samostatnosti. Batůžky BATŮ pro vaše děti připravuji spolu s mojí maminkou v rámci rodinného projektu „Máma & dcera: Šijeme s látkou“ (s láskou samozřejmě taky). Můžete se těšit na kolekci tří různých velikostí: BABY pro věk 2–3 roky, BASIC pro věk 3–6 (9 let) a BIG pro maminky nebo i tatínky. V nabídce bude i FAMILY kolekce, kde si nakombinujete požadované velikosti a množství svačinových batůžků BATŮ.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Podnikání z pláže mi přineslo velký nadhled na podnikání, online marketing i jeho strategie. Jsem moc vděčná, že jsem narazila na Stáni knížku a to mě motivovalo si koupit i její kurz a jít do toho všeho naplno. Vytvořila jsem si vlastní web, fb skupinu i fanpage, našla spoustu nových online přátel, ale i lidí, kteří mě nadále inspirují. Vnesla jsem do svého koníčku a vášně novou jiskru a díky článkům na blogu jsem se o vše mohla podělit s ostatními, se kterými moje téma rezonuje. Díky projektu jsem také vytvořila produkty zdarma i ty placené a těším se na další pokračování se Stáňou. Je to neuvěřitelné, co všechno se dá za tak krátkou dobu vybudovat a jakou z toho má člověk radost.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže