header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta k jazykům Lenka Málková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem, kteří se chtějí konečně naučit cizí jazyk, jak si pomocí sebepoznání nastavit efektivní a udržitelný proces učení. ♥ Jsem certifikovaná jazyková koučka, lektorka angličtiny a zakladatelka projektu Cesta k jazykům. Mojí vášní jsou cizí jazyky a cestování, mým darem je empatie, umím lidem naslouchat a naplňuje mě být průvodcem na cestě za poznáním jazyků a vytvářet přitom bezpečné a příjemné prostředí. Jazyky jsou na dlouho, je to cesta a uspějí jenom ti, kteří se naučí pozvat jazyk do svého života. Klíčové přitom je, vydat se tou správnou cestou, která nás bude bavit, a aby nás to mohlo bavit, tak se musíme učit tím správným způsobem pro NÁS OSOBNĚ.

Jak zatočit s pocitem „Já se ten jazyk nikdy nenaučím“

Dozvíte se 7 kroků, pomocí kterých: – si zvýšíte sebevědomí při učení cizích jazyků, – odstraníte bloky, které se vám vryly do mysli. A pomocí praktických tipů: – zavedete do své cesty za poznáním cizích jazyků nový přístup, – a naučíte se vnímat proces učení jiným pohledem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Brain Friendly Learning – Checklist 13 pravidel

Jak se učit jazyky v souladu s nastavením našeho mozku. Pouze pro odběratele jazykoletteru. ♥
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

70 odkazů pro učení angličtiny

V tomto ebooku získáš inspiraci na internetové zdroje pro tvé učení angličtiny (pro studenty i pro lektory). Co v ebooku najdeš a pro koho je určený? – moje nejoblíbenější internetové stránky, které využívám jako lektorka angličtiny na svých lekcích – zdroje, které doporučuji svým klientům pro samostudium (najdeš zde tipy pro všechny úrovně pokročilosti) Proč jich je právě 70? - protože máme 7 oblastí u učení jazyků a pro každou z nich jsem připravila 10 tipů – je jich dost, aby si vybral každý a zároveň tě nepřehltím nadměrným množstvím informací Jak je ebook uspořádaný? – na každé straně jedna jazyková oblast - poslech, čtení, psaní, mluvení, gramatika, slovíčka, výslovnost – odkazy jsou proklikové, hned se dostaneš na danou stránku (pro příjemnější práci s ebookem a klikáním na odkazy doporučuji jeho stažení do PC) – součástí je stručné vysvětlení, co se na daném odkaze skrývá a pro jakou pokročilost je daný zdroj vhodný
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Navigace k objevení vlastní cesty k jazykům

Mám pro vás návod, jak jednou provždy objevíte svůj vlastní způsob učení cizích jazyků. Tato cesta bude na míru přímo pro vás. Jak to? Ukážu vám, jak pomocí 3 klíčů poznáte své předpoklady pro učení jazyků, a na základě toho vám dám konkrétní informace, jaké formy výuky jsou pro vás ty NEJ.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jazykový restart

20DENNÍ ONLINE E-MAILOVÝ KURZ ve kterém tě provedu tvorbou jazykového plánu od A do Z. ♥ Opusť chaotické a neefektivní učení, které nevede k výsledkům a pokroku. ♥ Získej nástroj, který ti pomůže vytrvat na cestě a krok za krokem tě povede k vytouženému cíli. ♥ Objev všechny oblasti důležité pro pokrok v cizím jazyce, včetně často opomíjeného opakování. PLATBA ZA TENTO KURZ JE ÚPLNĚ NARUBY! Přeji si v oblasti jazykového vzdělávání rozšířit povědomí o JAZYKOVÉM PLÁNU a jeho výhodách co nejvíce lidem. To znamená, že si můžeš celým kurzem projít zdarma a pokud ti přinese užitek, pošleš mi příspěvek. Tento přístup mi dává smysl a věřím, že tobě taky. :-)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Jak se učit slovíčka

10denní online kurz včetně 30minutové individuální konzultace 💛 Toužíš po tom konečně se dostat v jazyce, který se učíš, na vysněnou úroveň? 💛 Je ti jasné, že bez rozšíření slovní zásoby pokrok v jazyce neuděláš? 💛 Tak se pojď naučit, jak se slovíčka správně učit! Tento kurz je pro tebe pokud: ➡️ Nevíš, jak se slovíčka učit a nemáš žádný fungující systém? ➡️ Nevíš, kde brát vhodná slovíčka pro svoje učení a tak přebíráš připravené seznamy? ➡️ Máš pocit, že si slovíčka ne a ne zapamatovat? ➡️ Nedaří se ti na učení slovíček vyčlenit čas v každodenní rutině? ➡️ Nevidíš pokroky a nedaří se ti svoji slovní zásobu rozšířit? Jak na to půjdeme? ✔️ Tak jako u všech mých produktů a služeb - půjdeme zevnitř ven. ✔️ Nejprve se podíváš na své předpoklady k učení a životní styl a pak se mrkneme, jaké zdroje a metody učení slovíček se nabízí venku. ✔️ Celé si to pak propojíš ve svůj vlastní systém učení slovíček. Co za deset dní probereme? ➡️ Dostaneš konkrétní návod, jak si najít vhodný způsob učení slovíček, který bude udržitelný v realitě všedních dní. ➡️ Podíváme se na to, jak se učit (nejen slovíčka) v souladu s tvými předpoklady k učení. ➡️ Ukážeme si různorodé zdroje a metody učení slovíček. Už nikdy víc sešit se dvěma sloupečky (a nebo ano? )... ➡️ Využijeme poznatků neurovědy pro zajištění maximální efektivity procesu učení. Tím dostaneme slovíčka do dlouhodobé paměti. ➡️ Na konci kurzu budeš mít připravený systém učení, který můžeš hned začít aktivně zapojovat do svého života. ➡️ Pomůže ti k tomu i naše osobní individuální konzultace, která ti pomůže vše dostáhnout do zdárného konce. Jestli tě představa efektivního a udržitelného učení slovíček oslovila, vstup do kurzu právě teď a nečekej na "ažpak". Všichni víme, jak to s tím "ažpak" dopadá 😁
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz byl pro začátek mého online podnikání naprosto zásadní. Konečně jsem opravdu reálně začala tvořit projekt, který jsem měla dlouhou dobu jen v hlavě. Vydala jsem se na cestu a byla jsem vděčná nejen za všechny technické návody, ale i za skvělou podporu od celého týmu PZP i ostatních spolužáků z kurzu. S některými z nich jsem stále v kontaktu a spolupracujeme a navzájem se podporujeme.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže