header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta k jazykům Lenka Málková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mojí vášní jsou cizí jazyky a cestování. S nadšením se cizí jazyky celý život učím a spoustu let také angličtinu učím druhé. Mým darem je empatie, umím lidem naslouchat a naplňuje mě být průvodcem na cestě za poznáním jazyků a vytvářet přitom bezpečné a příjemné prostředí. Jsem certifikovaný neurolanguge coach ® a autorka projektu CESTA K JAZYKŮM, ve kterém pomáhám lidem objevit svou vlastní cestu k jazykům, na které vytrvají, protože si ji budou užívat. Jazyky jsou na dlouho, je to cesta a uspějí jenom ti, kteří se naučí pozvat jazyk do svého života. Klíčové přitom je, vydat se tou správnou cestou, která nás bude bavit, a aby nás to mohlo bavit, tak se musíme učit tím správným způsobem pro NÁS OSOBNĚ.

Jak zatočit s pocitem „Já se ten jazyk nikdy nenaučím“

Dozvíte se 7 kroků, pomocí kterých: – si zvýšíte sebevědomí při učení cizích jazyků, – odstraníte bloky, které se vám vryly do mysli. A pomocí praktických tipů: – zavedete do své cesty za poznáním cizích jazyků nový přístup, – a naučíte se vnímat proces učení jiným pohledem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Brain Friendly Learning – Checklist 13 pravidel

Jak se učit jazyky v souladu s nastavením našeho mozku. Pouze pro odběratele jazykoletteru. ♥
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Navigace k objevení vlastní cesty k jazykům

Mám pro vás návod, jak jednou provždy objevíte svůj vlastní způsob učení cizích jazyků. Tato cesta bude na míru přímo pro vás. Jak to? Ukážu vám, jak pomocí 3 klíčů poznáte své předpoklady pro učení jazyků, a na základě toho vám dám konkrétní informace, jaké formy výuky jsou pro vás ty NEJ.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jazykový restart

20DENNÍ ONLINE E-MAILOVÝ KURZ ♥ Opusť chaotické a neefektivní učení, které nevede k výsledkům a pokroku. ♥ Získej nástroj, který ti pomůže vytrvat na cestě a krok za krokem tě povede k vytouženému cíli. ♥ Objev všechny oblasti důležité pro pokrok v cizím jazyce, včetně často opomíjeného opakování. PLATBA ZA TENTO KURZ JE ÚPLNĚ NARUBY! Přeji si v oblasti jazykového vzdělávání rozšířit povědomí o JAZYKOVÉM PLÁNU a jeho výhodách co nejvíce lidem. To znamená, že si můžeš celým kurzem projít zdarma a pokud ti přinese užitek, pošleš mi příspěvek. Tento přístup mi dává smysl a věřím, že tobě taky. :-)
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Namíchej si svůj koktejl angličtiny

Letní měsíční online kurz 16.8. - 12.9.2021 🎯 Máš ve svých cílech tento rok konečně máknout na své angličtině? 🎯 Půl roku téměř za námi a tobě se nedaří podle představ? Nečekej až na podzim nebo až na někdy nebo na zázrak!!! 🍹 Objev svou vlastní cestu a vystup ze své komfortní zóny a stereotypů u učení už koncem léta! 🍹 A to z pohodlí domova a s drinkem v ruce... Tento kurz je pro tebe pokud: 🇬🇧 Máš přehled o tom, že existuje spousta aplikací a online materiálů, ale u ničeho nevydržíš? 🇬🇧 Musíš se do učení nutit a přijde ti to jako děsná dřina? 🇬🇧 Míváš kurzy a lekce, ale nevidíš pokroky? 🇬🇧 Nedaří se ti vymanit se z prokletí „věčného začátečníka“ a fakt se posunout?🇬🇧 🇬🇧 Nemáš žádný systém v tom, jak se angličtinu učit a jak se jí obklopit? Jak na to půjdeme? 💛 S využitím principů jazykového koučování se ponoříš do hlubin svého jazykového JÁ a naučíš se, jak se angličtinu učit. Co za jeden měsíc probereme? 💛 Ukážu ti, jak se obklopit jazykem přirozeně, bez učebnic a biflování. 💛 Využijeme poznatků neurovědy pro zajištění maximální efektivity procesu učení. 💛 Každý týden se podíváme na dvě klíčové oblasti u učení jazyka, celkem jich bude osm. 💛 Hned začneš vše aktivně zapojovat do svého života. 💛 Nastavíš si systém učení, který bude vycházet z tvých předpokladů. 🎯 Chytni si své místo v tomto kurzu právě teď (počet míst je omezen). 🎯 Namíchej si svůj koktejl angličtiny a vydej se na cestu za poznáním tohoto krásného jazyka, na které se ti půjde zvesela a lehce.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz byl pro začátek mého online podnikání naprosto zásadní. Konečně jsem opravdu reálně začala tvořit projekt, který jsem měla dlouhou dobu jen v hlavě. Vydala jsem se na cestu a byla jsem vděčná nejen za všechny technické návody, ale i za skvělou podporu od celého týmu PZP i ostatních spolužáků z kurzu. S některými z nich jsem stále v kontaktu a spolupracujeme a navzájem se podporujeme.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže