header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Cesta k funkční masáži Eva Kupilíková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem masérka tělem i duší, pro tělo i duši. A taky máma 4 bystrých dětí. Obě moje role plním celým svým srdcem a poměrně často mám možnost je sloučit. Téměř denně mi chodí podněty k zamyšlení, nebo ke hledání odpovědí na mé otázky. Například mě děti zaměstnávají tím, že je bolí hlavička, bříško, nebo že uklouzli na ořechu a bolí je kolínko… Díky letité praxi v masérně si s těmito událostmi poradím ve velmi krátkém čase a jsem opravdu MOC ráda, že dokáži dětem pomoci bez podpůrných medikamentů, nebo stresujících návštěv v lékařských zařízeních. Někdy pomáhám i jejich kamarádům, protože mi moje děti dělají ve škole reklamu 😊. Stejně tak jako moje děti, mi volají klienti s obdobnými potížemi i pro svoje děti. Ať jde o bolesti hlavy, vrzání zubů, ztuhlá krční páteř, nebo třeba mravenčení prstů… Potíže bývají z většiny případů jako mávnutím proutku pryč. A když nezmizí, alespoň se zmírní jejich průběh. Protože když je něco letitého, tak to neodejde hned. Odchod některých klientů končí slovy: kdy můžu zase přijít? Nebo, můžu objednat i…? Za jejich důvěru jsem velmi vděčná a nabývám z ní pocitů, že jsem na svém místě. Vypracovala jsem se k tomu, že znám nejčastější bolavá místa lidského těla. Dokáži vydedukovat příčinu vzniku a našla jsem opravný mechanizmus, který na klienty aplikuji, aby k bolestem znovu nedocházelo. Učím je cviky ke zlepšení jejich stavu a udržení si stavu pohodlí. Oni tak za mnou chodí v pravidelných intervalech na udržení svěžesti, nebo je mnohdy vidíme až po měsících. Dříve zkrátka není potřeba.

První kroky k masérskému úspěchu

Inspirativní soupis informací pro začínající maséry i maséry s praxí, aby byli ve své práci úspěšnější. Aby si mohli čas v masérně funkčně rozvrhnout a aby věděli, co klientům poradit k tomu, aby vypadali sebevědomě a kosterní soustava lépe fungovala.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Manuál maséra profíka

Tento eBook je na trhu zcela unikátní. Nabízím zde spojení několika technik na řešení bolestivých míst s obrázkovou přílohou a k tomu cviky na nápravu bolavých svalů dané oblasti. Naučíte se řešit některé bolestivé situace v životech vašich klientů. Vybrala jsem střípky z několika technik, které používám a které fungují. Díky postupům zde popsaným snáze vyřešíte bolesti vašich klientů. Ti se budou vracet a budou vás doporučovat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Moje první masérna

Zde najdete informace ke zřízení své masérny svépomocí, aby vše fungovalo jak má. Hezky krok po kroku. Navíc se dozvíte několik tipů k tomu, aby o vás klienti věděli a hlavně, aby se vraceli!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Masér v lékárničce pro celou rodinu

Je to soubor rad a postupů, jak si pomoci sám při běžných bolestech pohybového aparátu, které vznikají při sportu, práci a úrazech. Najdete postupy na ošetření křečí v lýtkách, Hallux, běžné bolesti hlavy, natažené bříško atd. Tyto rady aplikuji denně v masérně, nebo doma na dětech.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Výukové video - Protažení celé páteře

V něm se naučíte, jak efektivně v osmi různých postupech protáhnout páteř jako masér a jak více než v deseti funkčních cvicích poradit klientovi, aby si protahoval páteř sám
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Výukové video - Uvolnění svalů krční páteře, hrudníku a rukou

Z výukového videa zjistíte, jak se v několika málo hmatech dají opravit unavené a bolestivé svaly a šlachy, které způsobují různé omezení v pohybu a v komfortu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Výukové video - Noha - uvolnění svalů chodidla, lýtka i kyčle

Zde zjistíte, jak můžete pomoci svým chodidlům, lýtkům, nebo kyčlím cítit se lépe po každodenní práci naučíte se ošetřit Vbočený palec, nebo třeba patní ostruhy
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Výukové video - Kříž, hždě, třísla a malá pánev

V tomto video návodu se zaměřuji na svaly v oblasti středu těla. Jak je ošetřovat, aby tělo mohlo bezbolestně fungovat.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

výukové video - Rameno, koleno, kotník

Ve videu jsem se zaměřila na objasnění těchto částí těla. Jak rozlišit bolest svalů a drah a jak "rozhýbat" omezení v pohybu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Výukové video - Chybné stereotypy a jejich vliv na svaly

V tomto videu zjistíte, kterými nesprávnými zlozvyky vznikají zatížení a zatuhávání svalů. Díky tomu můžete sebe i klienta lépe nasměrovat k předcházení bolesti a lépe se tak řeší celková pohoda v těle.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Masáže do praxe

Na tomto osobním setkání se můžete seznámit s tím, jak probíhají masáže s letitou praxí. Jak nahlížím na lidské tělo, co vše se na něm dá vidět a řešit k dokonalejšímu pohybu a pocitu pro klienta. Spokojený klient je důležitá součást masérské práce a díky pečlivé práci maséra se tomu dá snadno docílit.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky podnikání z pláže jsem byla schopná uchopit to, co jsem měla už dlouho v hlavě. Mohla jsem to sepsat, zviditelnit a předávat dál. A také na tom vydělávat a to je skvělá kombinace. Tvorba webu a eBooků mě nesmírně baví, protože dělám to, k čemu moje srdce tíhne a mám možnost si o tom povídat s ostatními, co jsou na podobné vlně. Jsem vděčná za to, jak Stáňa má vše krok po kroku sepsané a jak vše funguje. Děkuji za její podporující tým a také za to, že jsem to zvládla i já. Doladit do konce celý projekt a přijímat objednávky. Je to skvělý pocit!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže