header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Anramélia - Strážkyně zdrojových kódů Nové Země Barbora Korunková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jmenuji se Anramelia, hvězdná léčitelka. Jako empatik, terapeut a andělská duše je mým životním posláním svítit vám na cestu a být průvodcem na cestě do souladu s vaší duší. Provedu vás EFT terapií, Andělskou terapií, intuitivní terapií, vyložím karty. Jsem hvězdná léčitelka, během léčení jsem vedena světelnými a andělskými průvodci, používám i reiki energetické léčení. Jsem kartářka, výklad karet jako zrcadlo, informace pro duši. Vedu vás zpátky do souladu s vaší duší, do vaší vnitřní síly a tvořivosti, a do vnitřního klidu.

Propojte se s Andělem Strážným

Inspirativní ebook Jak se propojit se svým Andělem Strážným?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

EFT terapie

Vedena andělskými průvodci vás provedu psychoterapií a podíváme se na vaše aktuální problémy, emocionální, psychické i fyzické.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Duše v obrazech

Jak vypadá Vaše energetické pole v obrazech, které vidím? Jak Vaše energie působí na ostatní? Vše Vám na míru načtu v Duši v obrazech!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Terapeutický výklad karet

Výklad karet, intuitivní výklad, andělské načítání, tarotové zrcadlo
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová základka mi naprosto změnila život. Naučila jsem se technické a marketingové postupy, současně mi přinesl nápady co vše se dá přenést do online světa. Tento kurz mi převrátil život naruby, v tom pozitivním smyslu. Nemluvím jen o vytvoření stabilních základech pro online podnikání. Mluvím o tom, že vás tento kurz nasměruje někam, kam by vás před kurzem vůbec nenapadlo jít. A na některé služby nemusíte mít plážový digitální produkt, pokud jste třeba terapeut jako já. Pochopíte, že i zdánlivě ne-online služby se dají praktikovat online a to vám v mnoha sférách usnadní život i práci.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže