header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Celostní komunikace Martina Kolmanová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem klinická logopedka a ve svůj terapeutický přístup jsem koncipovala do holistického pojetí Celostní komunikace. Mojí vášní je poznávat hlubší vrstvy a souvislosti, které leží za poruchami řeči a komunikace. Pomáhat rodičům uvolnit emoční a energetické bloky a podpořit je na cestě sebepoznání, na kterou je zve jejich dítě. Pro rodiče dětí nabízím mentoring a koučink, ale také meditační nahrávky zaměřené na vnímání těla a prožívání emocí a podporující Klub Spolu srdcem. Pro samotné děti využívám holistický přístup metody Handle, prvky yogy a body terapeutické techniky. Jsem také majitelka e-shopu Logopedie s úsměvem, ve kterém najdete autorské obrázkové pomůcky, které podporují děti na cestě za slovy. Jsem také propagátorka on-line celostní logopedické terapie.

Jak má mluvit ve 3 letech?

Rychlá a přehledná diagnostika řeči tříletého dítěte. Po přečtení tohoto e-booku si budete jisti, zda vaše dítě potřebuje logopeda nebo ne. Odhalíte důvody, které mohou být příčinou nemluvnosti dítěte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditace - Laskavá komunikace

Řeč dítěte je utvářena skrze tvá slova. A tvá slova jsou utvářena skrze tvé emoce. Tvé emoce jsou zdrojem tvé spokojenosti, klidu a radosti, kterou potřebuje tvé dítě proto, aby se jeho řeč mohla v bezpečí rozvíjet. A právě proto na tvých slovech záleží. Meditace ti pomůže uvolnit laskavá slova z tvého srdce, která pak snadno předáš tvému dítěti a otevřeš brány jeho slovům.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Obrázkové kartičky na logopedii

Na našem e-shopu najdete pestrou škálu obrázkových pomůcek a to nejen k podpoře uchopení prvních slov, ale také k upevnění správné výslovnosti jednotlivých hlásek.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Moje první slova

On-line kurz pro nemluvící batolata. Jedinečný on-line program, který podporuje nejen dítě, ale také rodiče na cestě za prvními slovy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

S Jonášem do školy

On-line kurz pro předškoláky a pro děti s poruchami řeči, které potřebují posílit sluchové vnímání a rozlišování, a zlepšit výslovnost.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Logopedie na doma 1.díl - výslovnost

Chodíte na logopedii a trápíte se doma s nácvikem správné výslovnosti hlásky? Pak je tento e-book přesně pro vás. Pomocí 60 her bude pro vás domácí nácvik zábavou, zapojení hlásky do řeči bude rychlé a trvalé. V tomto e-booku najdete i návod na vyvození hlásek TDN, CSZ, ČŠŽ, LRŘ a K, dechová a artikulační cvičení, Součástí e-booku je pracovní sešit, který obsahuje 60 pracovních listů, které doplňují hry. S koupí e-booku získáte i obrázkový slovník se 120 autorskými obrázky, abecedou a rytmickými vzorci a také 20% slevu na nákup v e-shopu Logopedie s úsměvem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

LOGOTRON

On-line webová aplikace na logopedii.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do podnikání z pláže jsem se pustila s myšlenkou, že bych si ráda intelektuálně obohatila své třetí mateřství a to alespoň formou psaní blogových příspěvků o logopedii. Nevěřila jsem příliš myšlence, že bych mohla logopedickou terapii vést on-line a nevěřila jsem, že by to mohlo být efektivní. Moje mysl se jen snažila vměstnat moji zkušenost s logopedií do virtuálního prostoru, o kterém toho moc nevěděla. Bylo to, jako bych se snažila nacpat slona do krabice od sirek a přitom on potřeboval zcela nový výběh. Když jsem pochopila, jaká omezení ve své hlavě mám a jaké nekonečné možnosti Stáni projekt nabízí, strhla se lavina a já se na ní svezla. Po prvních blogových článcích jsem reagovala na poptávku a nabídla terapie on-line. E-booky zdarma o vývoji řeči sklidily velký úspěch a já si uvědomila, že takto “jednoduše” mohu šířit povědomí o mém oboru zcela novou formou a dosáhnout tak nečekaných výsledků. Logopedická videa pro veřejnost už shlédli desetitisíce rodičů, a pomáhají i v mateřských školách a logopedických ambulancích. Online kurzy pro děti, ale i jejich rodiče, mi odkryly zcela novou terapeutickou zkušenost s možností efektivně pomáhat desítkám lidí najednou. Obrázkové pomůcky z našeho e-shopu, který byl už jen logickým vyústěním celého mého projektu úspěšně pomáhají k prvním slovům, ale i ke správné výslovnosti v pracovnách logopedů ale i uvnitř tisíců rodin. První krůčky byly nejisté. Očekávání jsem měla malá, výsledky a úspěchy jsou však ohromující. “Martino, Vy jste za ty čtyři roky, co vás sleduji, vytvořila nový logopedický vesmír.” Napsala mi Jana, maminka mého dětského klienta. Musela jsem jí dát za pravdu. Podnikání z pláže nezměnilo život jenom mě, ale změnilo život tisícům dětí s poruchami řeči a komunikace. Děkuji, že jsem mohla být jeho součástí. Martina /klinická logopedka, zakladatelka terapeutického přístupu Celostní komunikace/
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže