header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Celostní a nutriční terapie Zuzana Šafránková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Jsem nutriční terapeutka s celostním přístupem. Zaměřuji se na rovnováhu těla, duše a mysli, za pomoci vyvážené, nutričné bohaté stravy a prospěšného živnotního stylu. Rovnováha v našem životě je velmi důležitá. V momentě, kdy dochází k nerovnováze, tělo nám vyšle signál skrze bolest či nemoc. Pokud tyto signály nevidíme či ignorujeme, jsme více nemocní, unavení, necítíme se dobře a nemoc obvykle přestoupí do chronického stadia. Přirozená, nutričně bohatá strava je ten kousek puzzle, který nás k rovnováze přiblíží. Každé tělo je však jiné, má jinou kvalitu tráveni a jiné potřeby. Jako celostní terapeutka se zaměřuji na jedinečnosti každého člověka a jeho individuální predispozice k nemocem. Mou vášní je inspirovat ke změně, pomáhat při pochopení a řešení zdravotních obtíží a udržovat pohodu a dobré zdraví.

11 tipů jak si udržet rovnováhu těla, duše a mysli

Každý den se setkáváme se spoustou „testů“, které nás dostávají z naší rovnováhy. Co dělat abychom se dostali zpět k našemu středu? Nabízím vám 11 tipů, které vám na vaší cestě zpět k rovnováze a také k jejímu udržení, pomohou… Po zařazení těchto návyků do vašeho dne: ♥ budete více „ukotveni“ což znamená, že se stanete odolnějšími vůči všem zkouškám ♥ vyživíte nejen své tělo, ale i svou duši ♥ ponoříte se do krásy přítomného okamžiku ♥ začnete více vnímat své tělo a jeho potřeby
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Konzultace

Pojďme se společně podívat na to co vás trápí.. Máte (chronický) zdravotní problém? Necítíte se dobře? Jste často unavení? Potřebujete poupravit jídelníček? Možná něco neděláte dle potřeb svého těla, ale nevíte, co by to mohlo být? ⇒ Pomohu Vám k nalezení té Vaší správné výživy ⇒ Navedu Vás k tomu abyste začali naslouchat Vašemu tělu ⇒ Nasměruji Vás k celkové rovnováze ⇒ Inspiruji Vás k tomu, co změnit a jak, aby jste byli spokojení a mohli převzít nad svým zdravím plnou kontrolu. Po konzultaci vám zašlu personalizovaný a komplexní výživový program, včetně jídelníčku a dalších změn a doporučení k vašemu životnímu stylu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Do kurzu jsem se přihlásila ihned po ukončení studia nutriční terapie, abych se odpíchla a začala si tvořit svou budoucnost. K tomu bylo potřeba se naučit a vytvořit spoustu nového. V kurzu jsme probrali krok za krokem vše od webových stránek až po marketing. Tento kurz mě tak naučil spoustu nových věcí a přinesl velké množství informací. Mnohokrát to byla pro mě velká výzva a stále je, a tak je báječné, že je v kurzu kvalitní podpora jak technická, tak psychická, díky které jsem teď opravdu připravená...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže