header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Čekala jsem miminko Lucie Lebdušková

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem psycholožka, máma dvou kluků a dvou andílků. Pomáhám ženám a jejich blízkým uzdravit bolest ze ztráty miminka v bříšku, protože sama vím, jaké to je a kudy vede cesta ven. Kromě toho jsem klinická psycholožka a psychoterapeutka, pracuji v naší ordinaci v Roudnici nad Labem.

První pomoc po spontánním potratu

Ebook, ve kterém se dozvíte, co dělat, když zjistíte, že miminko v bříšku zemřelo. Šetrně vás provede prvními momenty, pomůže vám v této nelehké situaci, dodá informace i naději.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pět kroků k vnitřní pohodě

E-book, kde najdete tipy a inspiraci, jak si svůj život zařídit tak, abyste pociťovali více vnitřního klidu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Po ztrátě miminka v bříšku: Čtyři fáze k uzdravení

Tento online program vás provede bolestnou zkušeností po ztrátě miminka v bříšku. Pomůže vám zpracovat emoce, které k tomuto období patří, stane se vaším průvodcem na cestě k uzdravení. Obsahuje pracovní sešity, nahrávky, ve kterých vás provedu léčivými imaginacemi.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Čekala jsem miminko, ale...

Kniha, je souborem příběhů žen, které prošly ztrátou miminka v bříšku. Obsahuje příběhy několika desítek žen i dvou mužů, jejich pohledy na situaci i východiska z ní. Jsou v ní také rady a tipy zkušených žen i terapeutek, jak se se situací vyrovnat co nejlépe.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Relaxace s živly

Ponořte se do relaxací s živly. Voda, vzduch, země i oheň vám pomohou odnést z vašeho života starosti, tíhu a potíže a přinést do něj více lehkosti, klidu a vnitřních sil.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Životní příběh

Věděli jste, že podle toho, jak se díváme na svůj život, tak jej pak prožíváme? Když vidíme skrze sklo negativitu, najdeme jí více ve své historii i ve svém přítomném životě? Stejně je to i naopak. Představuji vám ebook, který vám pomůže, jak se můžete začít dívat na svůj život z jiného úhlu pohledu a začít jej prožívat ve větším klidu, pohodě, lásce a radosti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Změna je nový začátek

Průvodce, který vám pomůže zaměřit se na důležitá životní témata. V sedmi terapeutických setkáních projdeme ty nejdůležitější oblasti života, aby se vám změna do života zaváděla co nejlépe. Jako bychom spolu procházely terapeutickým procesem u mě v ordinaci. Budeme se zabývat důležitými tématy života, jakými jsou například komunikace, emoce, talenty a vášně, skříň a jiné.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mini online kurz Emoce a jak na ně vyzrát

V tomto výstižném online video minikurzu si na emoce společně posvítíme. Budeme se zabývat jejich vznikem, průběhem i tím, jak je správně pochopit a uchopit a udělat si z nich spojence a pomocníky!
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurzy mi přinesly know-how, jak můžu svůj „um“ přenést i do online světa. Pomohly mi i v základních dovednostech, naprosto jasně, konkrétně, přesné kroky, krůček za krůčkem, abych byla schopná se postarat o své webové stránky, nastavit, co potřebuji, a podobně. Jsem technicky ne úplně zdatná a tohle je pro mne velký oříšek, ale díky Stáně a Jirkovi jsem se dostala dost daleko. Též je to platforma skvělých lidí, kde nikdy nejste sami. Získala jsem zde také spoustu zajímavých přátel a známých.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže