header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Čarovýchova šťastných kluků Kateřina Venzarová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem mámou tří kluků, učitelka, trenérka, milovnice přírody a jejích rytmů, zároveň i překladatelka a facilitátorka seberozvojové modality Access Consciousness. Společný život s třemi kluky je velmi inspirativní a objevná cesta, která vyžaduje velkou dávku trpělivosti, důslednosti, ale i sebereflexe, prostoru i funkčních nástrojů. Ukazuji matkám synů, jak ve světě bitek a stříleček proplouvat s větší lehkostí, uchovávat si naši ženskou energii a zároveň přijmout energii klučičí. Také inspiruji všechny ženy, jak díky rytmům přírody a nástrojům Access Consciousness nalézat svou vnitřní rovnováhu, posilovat se v tom, že víme a jak toto předávat svým dětem.

Rytmus roku a oslava léta

Objevte přínos rytmu roku jak pro vás, tak i pro vaše děti. Inspirujte se kouzlem letních svátků a nápady na tvorbu. Zjistěte proč děti potřebují rytmus a co vám život v rytmu roku přinese. Nalaďte se na přírodu a oslavujte svátky i tradice bez stresu a konzumního tlaku. Pro holky i kluky, malé děti i mladší školáky...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Přechodový rituál pro syna

Pomozte svému synovi projít přechodovými uzly, kdy dochází k velkým změnám. Dejte vašemu synovi vědomí toho, že se může opřít sám o sebe. Dejte mu vědomí toho, že je schopný překonávat překážky. Inspirujte se k přechodovému rituálu. Zasijte semínko, aby z vašeho kluka mohl vyrůst správný chlap. Objevte, k čemu je přechodový rituál pro kluky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Mámou ve světě kluků

Kniha o tom, jak nechat syny vyrůst a zůstat přitom ženou. Praktický průvodce podstatou a přirozenými potřebami kluků napsaný ženou. Tipy pro ženy, jak klukům jejich potřeby dopřát, nezbláznit se z toho a zároveň opečovávat své ženství. Proto, aby kluci mohli vyrůst ve zdravě sebevědomé muže. Jsou to právě ženy, které v dnešní době prošlapávají cestičku rozvoje a jsou to ony, kdo v naší společnosti mají zatím největší vliv na chlapce. I když, bez mužů to nepůjde!
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Zápisník pro mámu a syna

Zápisník: Umožňuje jiný způsob, jak se o sobě vzájemně dozvědět víc. Umožňuje další variantu možné vzájemné komunikace a sdílení mezi mámou a synem. Poskytuje prostředek ke společně strávenému času, tvorbě i památku, ke které je možné se vracet.
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Tři pilíře pro raubíře

Pohybové hry pro rodiče a malé raubíře, rukodělné tvoření a rituály ke kultivaci klučičí divokosti. To vše jako prevence agresivity malých raubířů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Putování rytmem roku

Objevte nový rozměr ročních období včetně toho, jak jinak ho prožívat a ukazovat dětem. Praktický průvodce celým rytmem roku a jeho slavnostmi i s dětmi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Pobyty pro mámy a syny

Pobyty pro mámy kluků umožňují vzájemné sdílení aktivit kluků, prožívání jednotlivých období rytmu roku, radostí i strastí maminek synů. Pobyty nabízí bezpečné prostředí pro typicky klučičí aktivity kde mají kluci možnost překonávat sami sebe a zažít si klučičí smečku a vlastní kůži. Zároveň umožňují mamince a synovi prožít smysluplný společný čas. Ženy se mají také možnost podívat a zpracovat si některá svá přesvědčení ohledně výchovy synů. Večery probíhají ženské kruhy.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Konzultace/osobní sezení/kurzy

Řešíte opakovaně stejná témata? Nevíte si rady s výchovou syna? Potřebujete nahlédnout svou situaci z jiného úhlu pohledu? Cítíte se v nějaké oblasti svého života zaseknutí? Potřebujete nějakou změnu se svým tělem? Díky nástrojům Access Consciousness (ústní facilitace, Access Bars, tělesné procesy, Sezení Symfonie) máme možnost dynamicky změnit vše, co nám v životě nefunguje, pokud se pro to rozhodneme. Získáváme také funkční a jednoduché nástroje k aktivní tvorbě našeho života a naší budoucnosti. Možnosti: - Sezení na Živo (Facilitace, Bars, Tělesné procesy, Sezení Symfonie) - Online sezení ústní facilitace a Sezení Symfonie - Kurzy Access Bars a Tělesných procesů pro podporu a uvolnění těla
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Celá série kurzů Podnikání z pláže (základka, střední a vysoká) mi otevřela prostor, který jsem si době, kdy jsem do prvního kurzu vstupovala nedokázala vůbec představit. Kurzy mi daly neomezené možnosti tvorby toho, co mi dává smysl, naplňuje mě a umožňuje mi být inspirací pro ty, co si volí více vědomí a žít svůj život jinak. Vedení a podpora Stáni i Jirky ve všech kurzech byly vždy velmi laskavé, pečující a zároveň velmi srozumitelné, jednoduché a předávající podstatu. Z kurzů čerpám stále a čas od času se vracím k jednotlivým modulům, které jsou pro mou tvorbu zrovna aktuální. Jsem skutečně moc vděčná, že mi tento projekt vstoupil do život a já si dovolila ho přijmout a nechávám mu stále přispívat mé tvorbě a mému životu. Stáňo a Jirko, opět velké DĚKUJI!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže