header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Caravan Girl Naďa Tumpachová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Naďa Tumpachová a jsem holka z karavanu, která miluje život na cestách. Ráda svým životem inspiruji druhé, aby našli odvahu cestovat nejen karavanem a splnili si své cestovatelské sny. Žiji život svých snů. Trávím ho na cestách karavanem a pobývám na těch nejkrásnějších místech. A přitom mě to stojí méně než normální život v ČR. K tomu dnes už vím, jak si na cestách přivydělat a to zhruba třikrát více než v ČR. Díky cestování dnes mluvím plynně anglicky a domluvím se i několika dalšími jazyky a stále se učím nové. A to nejlepší na tom je, že mám spoustu volného času na vše, co mě baví, a můžu si pobýt, kde chci a jak dlouho chci, aniž by mě něco limitovalo. SPOUSTA LIDÍ SE NA MĚ OBRACÍ A ŘÍKAJÍ, JAK SE MÁM, ŽE BY CHTĚLI ŽÍT TAKOVÝ ŽIVOT JAKO JÁ, ALE ZÁROVEŇ Z TOHO MAJÍ STRACH A NEVÍ, JAK NA TO. Proto chci sdílet své zkušenosti a být jim inspirací, aby následovali své (cestovatelské) sny, vést je na jejich cestě a ukázat jim, že život na cestách není jen pro bohaté, digitální nomády, plážové podnikatele či jinak vyvolené, ale i pro obyčejné smrtelníky. A právě díky tomu vzniklo několik mých cestovatelských příruček o cestování (nejen) karavanem a obytňákem, ale i o dlouhodobém cestování.

Jak se vydat na cesty už teď aneb Najděte svůj styl cestování

Najděte svůj styl cestování pomocí zábavné typologie a vydejte se na cesty už teď. Příručka je koncipována jako zábavná typologie, která vám pomůže najít vlastní styl cestování a dá tipy pro jednotlivé kategorie jak začít. Najděte vlastní styl cestování pomocí zábavné typologie: – Sepsala jsem vlastní typologii cestovatelů na základě mých zkušeností z cest. – Inspirujte se 10 typy cestovatelů, které potkáte na cestách. – Zjistěte, kdo jsou plasťáci, punkeři, hipíci, minimalisti a další; jací jsou a jak se jimi stanete. – Vyražte na cesty už teď, s karavanem i bez něj. – Získejte tipy do začátku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Ukázka: V obytňáku jako doma – Vychytávky na cesty krátké i dlouhé

Inspirujte se vychytávkami a vybavte si svůj obytňák tak, abyste se v něm cítili jako doma na cestách krátkých i dlouhých. Chcete vědět, jak průvodce vypadá? Stáhněte si ukázku z e-booku o 22 stranách.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

V obytňáku jako doma – Vychytávky na cesty krátké i dlouhé

Toužíte svobodně cestovat? Chcete si zajet, kam se vám zlíbí? Jestliže jste odpověděli ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Je to možné a s tímto e-bookem i jednoduché a pohodlné. Využijte čtyři roky mých zkušeností na cestách obytňákem a ušetřete si námahu, čas i peníze. Inspirujte se vychytávkami a vybavte si svůj obytňák tak, abyste se v něm cítili jako doma na cestách krátkých i dlouhých.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Seznam na cesty s obytňákem

Láká vás vyjet na cesty s obytňákem, ale nevíte, co vše si sbalit s sebou? S tímto seznamem na nic nezapomenete. Co vše obsahuje Seznam na cesty s obytňákem? Seznam na cesty s obytňákem obsahuje celkem 13 kategorií na 17 stranách, kde naleznete úplně vše, co si sbalit na cesty od osobních věcí až po kompletní vybavení obytňáku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak se připravit na dlouhou cestu do zahraničí

Toužíte dlouhodobě cestovat? Chcete vyrazit do zahraničí na pár měsíců? V příručce naleznete vše, co je potřeba zařídit před odjezdem do zahraničí na delší dobu, včetně osvědčených tipů a rad, na co si dát pozor.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Eshop: trička a samolepky Caravan Girl a Caravan Boy

Založila jsem svůj e-shop a vydala vlastní kolekci triček a samolepek Caravan Girl a Caravan Boy. Do budoucna chystám e-shop rozšířit i o hrníčky, plecháčky a další věci. A také rozšířit kolekci o další motivy a v různých barevných variantách.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky, Stáňo a Jirko, za vaše kurzy PZP – základka, střední a také vysoká.🙂 Nemyslela jsem, že tyto dovednosti použiji nejen pro psaní e-booků o cestování, ale také i na propagaci živých tanečních kurzů. 🙂 Díky tomu se mi podařilo otevřít kurzy v centru Prahy, kde jsem nikoho neznala. (Předtím jsem učila v šesti městech na Moravě, kde jsem měla svou klientelu, než jsem se přestěhovala za snoubencem do Prahy.) A hlavně teď mi to ohromně pomohlo, protože mi zavřeli živé kurzy tance, tak teď pokračuji ve výuce online přes živá vysílání v uzavřených FB skupinách. 🙂🙂🙂 Většina mých tanečnic z živých kurzů mi zůstala a pokračují online. ❤️ A přibývají mi teď i nové tanečnice přímo na lekce online. 🙂 Za mě je teď ten nejlepší čas rozjet taneční výuku formou online. 🙂 CO JSEM DOKÁZALA OD ZAČÁTKU ROKU 2019? Je to fakt úžasné, co jsem za rok a tři čtvrtě dokázala, momentálně píši 4. e-book a před týdnem jsem otevřela vlastní e-shop a vydala svou vlastní kolekci triček a samolepek. 🙂 Co se týče tancování, tak učím lekce online přes živá vysílání a ta videa chci pak zpracovat do obsáhlých online kurzů (1 hodinová lekce týdně po dobu 3 měsíců) pro začátečníky. A teď zrovna dokončuji můj PRVNÍ TANEČNÍ ONLINE KURZ. 🙂 Je takový mini kurz, 5–10minutové lekce denně po dobu 10 dnů. Také chci pro pokročilé udělat 2v1, tj. stále živá vysílání ve FB skupince, kdy si se mnou budou moci zatančit naživo a s tím, že záznam pak najdou v členské sekci. A také chci vydat můj druhý e-book (tj. první placený) knižně, chodí mi na to pořád dotazy. Ale to tak nejdřív na jaře, v létě. Nápadů mám fakt spousty, jen to vše zrealizovat. Takže ještě jednou díky. Zvláště v dnešní době mi to fakt pomohlo, když nemůžu učit taneční kurzy naživo, tak učím online a tvořím online kurzy. 🙂
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže