header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Byznysmenky Michaela Havránková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
"Některé ženy jsou ÚSPĚŠNÉ ONLINE PODNIKATELKY, ale co si budeme povídat, více je těch, které se úspěšné necítí. Pokud to vnímáš stejně, nejsi sama. Můžeš se s tím smířit nebo porozumět tomu, co se vlastně děje. Téměř všechny totiž jdeme na začátku SLEPOU ULIČKOU. Není to nic divného - je to tím, že se najednou ocitneme v novém prostředí a následujeme všechny a všechno, díky čemuž se vzdalujeme od svého SKUTEČNÉHO POTENCIÁLU. To podstatné však je - PŘIPUSTIT SI VČAS, že je SLEPÁ a nesnažit se dojít až na konec, abychom se přesvědčily, že je to PRAVDA. Věřím, že AŽ POCHOPÍŠ, NAJDEŠ, cos hledala - bude to přesně ve chvíli, kdy se rozhodneš stát KOUČKOU VLASTNÍHO BYZNYSU, protože TVŮJ BYZNYS jsi TY.

Články

Celý blog je inspirací pro tebe. Je to moje cesta online podnikáním a věřím, že ti dodá sílu, pokračovat na té tvé.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Transformativní rozhovor s Míšou

TO, CO MÁ LIMITY, NEJSME MY ANI NÁŠ ŽIVOT - JE TO NAŠE HLAVA! Máš-li v hlavě nezodpovězené otázky a nedokážeš se pohnout z místa, můžeme se na to spolu podívat a přesně to místo probádat. Nehodnotím tvoje slova, dívám se za ně a čtu mezi řádky. Během transformativního rozhovoru se mnohdy dějí zázraky...
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Koučkou svého byznysu

Koučkou svého byznysu jsi ty.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi přišel do cesty přesně ve chvíli, kdy jsem vnitřně nejvíce potřebovala pomoci – v lednu 2019. Cítila jsem nutnost najít nový profesní směr. Po kurzu se moje vize začaly naplňovat a já našla novou životní cestu. Nejprve jsem dostala nabídku pracovat ve SmartEmailingu, díky čemuž jsem potkala komunitu lidí z Porozumění mysli. Dnes dělám TRANSFORMATIVNÍ ROZHOVORY se svými klientkami a pomáhám jim najít cestu, jak se stát KOUČKOU SVÉHO BYZNYSU. Potkávám i další marketéry – online i offline lektory, jako je Stáňa, ale Stáňa má jedno velké plus – byla první a zůstala tak mým velkým vzorem. Věřím, že se jednou stejně tak i já stanu vzorem pro další ženy, pro které je jejich projekty srdeční záležitostí. Koučkou svého byznysu se být nenaučíš, tou se jednoho dne staneš".
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže