header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

E-mailová bohyně Michaela Havránková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
"Vzpomeň si na mě ve chvíli, kdy ucítíš potřebu komunikovat se svými klientkami pomocí e-mailu. Zasvětím tě do světa e-mailingu pro ženy naprosto nemarketingovým způsobem. Smyslem mého projektu je pomáhat online podnikatelkám uspět v podnikání pomocí e-mailingu SRDCEM - přirozeně a s lehkostí. Protože jsem členkou týmu SmartEmailing, cítím se jako opravdová E-MAILOVÁ BOHYNĚ a jsem připravena se s tebou o ten úžasný pocit podělit." Míša Havránková @Emailová bohyně

FB skupina SmartEmailing polopatě pro začátečnice a věčné začátečnice

Jak již název napovídá, z vlastní iniciativy jsem založila FB skupinu pro ženy, které o aplikaci SmartEmailing uvažují, které ho mají, ale cítí se jako začátečnice nebo věčné začátečnice. V mé skupině není žádný dotaz hloupý, můžeš se ptát na cokoli, co tě k tématu napadne.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi přišel do cesty přesně ve chvíli, kdy jsem vnitřně nejvíce potřebovala pomoci – v lednu 2019. Cítila jsem nutnost najít nový profesní směr. Po kurzu se moje vize začaly naplňovat a já našla svou novou životní cestu. Díky svému nasazení si mě všimla ředitelka společnosti SmartEmailing a stala jsem se součástí týmu skvělých lidí s velkým srdcem. Uvědomujeme si, že jsme v tom společně. Potkávám i další marketéry – online i offline lektory, jako je Stáňa, ale Stáňa má jedno velké plus – byla první a zůstala tak mým velkým vzorem. Věřím, že se jednou stejně tak i já stanu vzorem pro další ženy, pro které je jejich projekt srdeční záležitostí. "Mozek stranou, je čas začít jednat srdcem. Být E-mailovou bohyní se nenaučíš, E-mailovou bohyní se jednoho dne staneš..."
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže