header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Byznysmenky Michaela Havránková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Začít s online podnikáním je velké rozhodnutí. VYTRVAT je těžší, protože ÚSPĚCH NEPŘIJDE IHNED. Najít řešení na problém v případě ZASEKNUTÍ dokáže zjednodušit život. Povím ti jeden příběh… Krásy online podnikání jsem začala poznávat v lednu 2019. Pokaždé, když jsem pochopila jednu část, přišla další – úplně nová a těžší. Neustále mě něco zastavovalo. Více než rok jsem jen studovala jednotlivé pilíře online podnikání, na kterých celá automatizace projektu stojí. Stálo mě to hodně času a úspor, ale pochopila jsem nakonec mnohem více – SOUVISLOSTI. Ty jsi možná zaujala mé místo a někde ses ZASEKLA. Znám to. Je to vysilující. Proto jsem se rozhodla pro projekt Byznysmenky – pomoci online podnikatelkám začátečnicím, které se hned na začátku zasekly – u tématu, cílové skupiny, tvorby produktů, e-mailmarketingu, sociálních sítí... Pokud nechceš zažívat pocit, že ti někdo utíká nebo že jsi pozadu, protože to se občas ve FB skupinách stává, bude pro tebe projekt BYZNYSMENKY to pravé.

Být, či nebýt online podnikatelkou

Chceme být úspěšné online podnikatelky. Některým se to povede, některým ne.  Občas je to jen tím, že chybí povědomí o tom, co se bude dít... Což je to nejdůležitější. Odkryji ti karty online podnikání...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kdybych se v online podnikání vrátila zase na začátek, co bych tentokrát chtěla BEZPODMÍNEČNĚ vědět...

SEZNAM 20 VĚCÍ, o kterých bys měla vědět, protože nevědomost neomlouvá a ještě zdržuje!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jak se vypořádat s překážkami jednou provždy

Jsi-li rozhodnuta se v životě posunout, projdi si výzvu a dej svému životu NOVÝ SMĚR...  ... Problémy, strachy, obavy, pocity viny, pocity méněcennosti, nízké sebevědomí, nedostatek peněz... Všechno se dá změnit.  Výzva je určena pro ženy infopodnikatelky, které jsou ve svém životě nespokojené a chtějí něco změnit...
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Nahlédni pod pokličku online podnikání

Pokud přemýšlíš o online podnikání, elektronická kniha v PDF je přesně pro tebe.  Jakmile si přečteš tuto knihu, budeš mít dostatečné povědomí, aby ses rozhodla, jestli začneš. Otevře ti oči. Dostaneš základní informace k tomu, aby tvé online podnikání neskončilo fiaskem již v začátcích – jen díky nevědomosti. Pokud se rozhodneš online podnikání zkusit, budou pro tebe informace prospěšné. Pokud se rozhodneš, že ne, budeš na mě v dobrém vzpomínat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online podnikání podle abecedy

E-book ti představí online podnikání z nadhledu. Co, proč, co je cílem.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi přišel do cesty přesně ve chvíli, kdy jsem vnitřně nejvíce potřebovala pomoct – v lednu 2019. Cítila jsem nutnost najít nový profesní směr. Díky kurzu se moje vize začaly naplňovat a já našla svou novou životní cestu. Časem jsem potkala další marketéry – online i offline lektory, jako je Stáňa, ale Stáňa má jedno velké plus – byla první a zůstala tak mým velkým vzorem.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže