header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Byznysmamka Dana Sabelová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Pomáhám maminkám najít cestu k finanční svobodě, najít možnosti jak podnikat, krůček po krůčku. Jak se seberealizovat. Jak uspět v síťovém marketingu. Připravené postupy, které fungují, aplikovat do života. Ukazuji předvyšlapanou cestu, jak si ji zkrátit o pár překážek. Zároveň sdílím RTT – ertétéčka (rady, typy, triky) – jak se nezbláznit na mateřské a prožít život s dětmi na pohodu. Přeci jen, s dětmi je každý den veselejší. Děti nám dokážou život osladit. Takže hlavní kouzlo: hlavně se z toho nezbláznit.

12 mýtů o MLM

Je spousta odpůrců MLM, a proto jsem sepsala, proč by to tak nemuselo být. Velké mýty o tom, že MLM je podvod, pyramida, že se v něm nedá vydělávat. Že vydělávají jen ti nahoře, že se prodávají nekvalitní produkty a lákají lidi. Nic takového v MLM není pravda. Každému zprostředkuji informace o tom, co MLM je. Legální systém s nejspravedlivějšími odměnami.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Proč se vám nedaří v MLM

E-book je napsán i pro nováčky, aby pochopili systém MLM a celkově výplat a práce. Zjistíte, co třeba v MLM děláte špatně, nebo neděláte to, co by jste měli dělat. Jednoduchých 10 tipů na rozjezd MLM, pokud začínáte i pokud se vám nedaří v tom, co již děláte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak začít dělat MLM úspěšně

Pro každé MLM. Jestli začínáte, nebo už nějaké MLM děláte a nedaří se vám, tak je pro vás tento e-book sepsán. Jednoduchých 20 kroků k úspěchu. Napsané návody, které fungují a jsou léty prověřeny. Bonus navíc: Tajemství úspěšných.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Námitkovník nejen k MLM

Námitky jsou ve světě podnikání na denním pořádku. Jak je zdolávat, aby byl proveden obchod ke zdárnému konci? Sepsala jsem 40 nejčastějších námitek a jak na ně reagovat. Bonus navíc: Plánovač
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Profi sada k MLM

TOP produkt z mé nabídky e-booků. Nejprodávanější. Profi sada pro každého, kdo dělá MLM a nedaří se mu tak, jak by si představoval. Připravených 10 inzertních fotek ihned k použití, které jsou magnetem na nové zájemce. 5 motivačních fotek ke sdílení. A hlavně připravený text, který si upravíte dle svého MLM. Poutavě vede k registraci. Bonus navíc: Jak rozjet MLM za týden
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Naučila jsem ovládat stránky, vytvořit si funkční stránky, přesně takové, aby vydělávaly. A to mě na tom baví nejvíc. Baví mě se zdokonalovat, tvořit, přepisovat, a hlavně předávat informace, které jsem hledala roky a roky budování MLM. Prošla několik firem, učila se pokusem omylem. Teď jsem připravila vše na jednom místě, aby i začátečník v MLM měl cestičku vedenou rovněji a byl dříve úspěšný.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže