header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Byznys & marketing srdcem Veronika Lacinová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Podnikání
Absolvované kurzy
Z plážovky si mě možná pamatujete jako eShopařku a budoucí autorku. :) Tak eShopařkou jsem stále a i tu knížku jsem koncem roku 2018 úspěšně vydala. Mou vášní jsou strategie, online marketing a Google Analytics. Nabízím své služby pro online Podnikatelky i eShopařky. Čerpám také ze své 8leté zkušenosti s rodinným eShopem LACASPORT. Věřím, že podnikání může být velmi efektivní formou osobního rozvoje a mě osobně vytáhlo z opravdu temných časů, o kterých píšu ve své inspirující knize Cesta z temnoty mojí duše. Co mě nejvíc vystihuje? "Specialistka na Google Analytics a možnosti možností. Energetická roztleskávačka a každým coulem Multipotenciálka se smyslem pro celek i pro detail."

Slovníček Google Analytics

Zdroj/Médium v Google Analytics umí pěkně potrápit, proto jsem vytvořila praktický Slovníček. Nejčastější kombinace a také kompletní přehled pojmů a vysvětlení jejich významu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Video průvodce Google Analytics

Video průvodce pro eShopařky a On-line podnikatelky. Základní nastavení + tipy a triky z praxe.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Google Analytics pro eShopařky

Google Analytics prakticky a tematicky pro eShopařky
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Google Analytics pro On-line podnikatelky

Google Analytics prakticky a tematicky pro eShopařky
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

kniha Cesta z temnoty mojí duše

Inspirace, motivace a hlavně naděje ... Kniha pojednává o mém životě a o tom, co jsem zažila. Prošla jsem si těžkým obdobím, dokázala jsem se však opět postavit na nohy a začít žít. Kniha Cesta z temnoty mojí duše je určená panikářům, depresářům, bapíkům a hraničářům. Jejich rodinám, kamarádům a všem, kteří se zajímají o duševní onemocnění.  
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

eBook Cesta k mému JÁ, princpi 4S

E-book je vhodný pro všechny lidičky, kteří na sobě již pracují nebo s tím chtějí začít ... Je plný rad, tipů a triků, motivačních citátů a praktických cvičení aplikovatelných do každodenní praxe. Princip 4S je postaven na Sebelásce, Sebevědomí, Sebepřijetí a Sebedůvěře. Opět zde vycházím ze své zkušenosti a motivuji k cestě kupředu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážovka byla můj úplně první kurz a učila jsem se na něm prezentovat, kdo jsem, co dělám a proč to dělám. Právě v těch začátcích jsem velmi ocenila praktické rady a hlavně návody. K různým technikáliím se vracím dodnes a jsou mi stále nápomocné. Co mě velmi překvapilo a skutečně jsem to nečekala, že tam bude tak skvělá komunita. Kurz mi přinesl spoustu nových kamarádek, kolegyň i klientek, se kterými jsem v pravidelném kontaktu a to nejen online. Takovou skvělou partu jsem fakt nečekala. Věřím, že i to podporující prostředí dělá hodně a tímto velmi děkuji Základce ročník 2018, že jsem mohla být součástí tak skvělého kolektivu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže