header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bylinková virtuální louka Anička Šafaříková

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Miluji bylinky a louka je mým domovem. Ráda sdílím svou cestu za lepším zdravím, aby ostatní mohli čerpat léčivou sílu přírody pro sebe a své děti, je to je na nás :))). . Když bylo mému prvnímu synovi 1,5 roku, hledala jsem jak mu pomoci od imunitního onemocnění. Zavedlo mě to na alternativní cestu - bylin, zdravé stravy a dalších přírodních zdrojů... ta cesta se stala mou vášní, koníčkem a díky různým zdravotním problémům, bylo co se učit a zlepšovat. A s potěšením musím podotknout, že se to daří :). . S narozením druhého syna jsem dostala do života takový dar, poporodní depresi. Díky tomu jsem více pochopila jak fungují přírodní síly a jak s tím ještě lépe pracovat a ovlivnit kvalitu našeho života. . Ráda stále objevuji ty nejjednodušší a samozřejmě dávno objevené principy fungování přírody a našeho zdraví. Energie, které proudí z nás a z léčivých rostlin, jsou v dnešní době velmi nevyužité a opomíjené. I přírodní léčba nabrala komerční směr a vytrácí se některé veledůležité principy. Z vlastní zkušenosti vím a dnes i ze zkušenosti svých nejbližších přátel, že nádherně fungují. . Nejsem vystudovaný profesionál ve zdravotnickém oboru. Velmi si dobrých odborníků (klasických i alternativních) vážím a vyhledávám je, pokud si nekážu sama poradit. Ale pochopila jsem, že odpovědnost za své zdraví máme každý z nás a proto se nikdy nikdo tak dobře nepostará jako my sami. . Při práci v obchodě se zdravou výživou mi došlo, že svými znalostmi pomáhám dalším "obyčejným lidem, aby se starali o své zdraví co nejvíce sami... Když to zvládám já, zvládnete to také. . Sbírám v přírodě všem známé rostliny, naučila jsem se je využívat k účinné preventivní péči. Mám svou bylinkovou domácí lékárničku a další přírodní prostředky, které vytasím, když přijde nemoc. Umím upravit jídelníček pro běžný život, i při nemoci tak, aby nám jídlo prospívalo a neubližovalo. A mnoho dalších přirozených cest... . A to vše se snažím předat dál... v srdci mi klíčí smělý sen a věřím, že se mi ho postupně podaří naplnit a zprostředkovat i vám.

Kopřivový manuál zdraví - Aneb jak posilovat imunitu a doplňovat energii

"Stává se vám, že jste zoufale unavení a máte pocit, že už to nemůže být horší?!" "Štve vás, že jste často nemocní a nemáte dobrou imunitu?!" "Trápí vás kromě tělesných problémů i duševní vyčerpání?!" ... Já si tím vším prošla a znám způsob jak z toho ven. Samostatně, přírodní cestou a jednoduše (když víte jak na to :)). Příroda nabízí své dary nezištně všem. Proto nabízím svůj první Ebook - Kopřivový manuál - také zdarma. Naučte se jak efektivně zlepšit s touto bylinkou své zdraví :))
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Já jsem z kurzů plážového podnikání nadšená. Nikdy by mě nenapadlo, že je tolik věcí v on line světě a už vůbec ne, se je naučím a kam až mě kurzy zavedou. Rostu spolu se svým projektem... neříkám, že je to jednoduché, pro mě se jedná o velkou výzvu, nikdy jsem v on line světě nepracovala ani nic nestudovala... . Ale to není překážka, naopak v tom vidím výhodu. Když jsem před 10 lety začala léčit syna u celostní lékařky a během jednoho dne jsem vyslechla (a měla zapracovat do života) informace od bylin až po makrobiotiku, připadala jsem si jak Alenka v říši divů... informace ze kterých denně čerpám dodnes a přivedli mě na mou životní cestu...začátky mohou být intenzivní (až bolestné), ale o to hlouběji se dostaneme :) . Podnikání z pláže je pro mě podobná cesta a dnes na střední cítím, že budu čerpat a rozvíjet všechny informace ještě roky :)))) a jsem za to moc vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže