header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bylinka Lenka Lenka Šicnerová

Profilový obrázek
Kategorie: Jídlo a výživa, Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Věřím v soulad přírody a lidského těla, povzbuzuji k jejich naslouchání a k důvěře ve vlastní uzdravovací schopnosti. Baví mě zbavovat se závislosti na komerčních produktech a vytvářet tak prostor pro soběstačnost. Pojďme si svou cestu ke zdraví za pomoci bylinek a přírodních domácích produktů vědomě a aktivně spoluutvářet! Je to nádherná cesta... Vypěstujte si vlastní bio lékárničku i kosmetiku, důvěřujte vlastnímu tělu a získejte nezávislost! Zázraky života a přírody jsou všude kolem nás...

10 skvělých tipů, jak si užít bylinky po celý rok

Odhalte, jak bylinky prakticky využívat! Načerpejte inspiraci, jak využít darů přírody ve svůj prospěch, a vykročte svou vlastní cestou k bylinkové soběstačnosti!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Každý člověk v sobě nosí poklady, které čekají na objevení. Některé se lesknou na povrchu, ale jiné jsou zasypány velkými nánosy zapomnění. Tento kurz mi dal příležitost rozpomenout se na dary, které jsem znala, ale nepoužívala. Díky tomu jsem zahlédla možnosti, odvážila se a vykročila. Kurz je skvěle vedený a současně si na něm velmi vážím lidskosti a inspirace k autenticitě. Poskytl mi současně naději, že i malé kroky mají význam a proměňují postupně naše sny ve skutečnost...
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže