header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bydli lépe Iva Šmídová

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
"Život je příliš krátký na to, abychom ho trávili mezi věcmi, které nám nepřináší radost a touhu." Miluju moře i otužování v rybníku, baví mě léto a dobré jídlo, jsem posedlá interiérovým designem. Inspirovat vás k tomu, abyste si svůj domov zařídili opravdu prakticky, funkčně a útulně je moje poslání. Jsem v sedmém nebi, když se vám to daří. Těším se na potkávání. Iva ❤️

3 nejčastější chyby v zařizování interiéru a jak se jich vyvarovat

Stručný popis nejčastějších chyb, kterých se často dopouštíme, když si zařizujeme nový domov. O e-booku napsala jedna ze čtenářek: "Chtěla jsem Vám touto cestou moc poděkovat za Váš eBook 3 nejčastější chyby při zařizování interiéru a jak se jich vyvarovat. Velmi lituji, že se mi nedostal do ruky v době, kdy jsme s manželem dokončovali náš dům. Hodně by nám totiž pomohl při zařizování interiéru. Nyní Vám mohu dát jen za pravdu...Přesně, jak píšete v eBooku, kuchyňské studio navrhlo kuchyň, ale už neřesilo ten prostor okolo...přičemž jsem do studia přišla s celým půdorysem patra...."
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak na nástěnné dekorace aneb oblékněte svoje zdi

V e-booku najdete konkrétní návody, podle kterých si dokážete vyzdobit váš domov i vy sami a bez stresu a zbytečných výdajů navíc za nepovedené nákupy. O e-booku napsala jeho čtenářka: "Moc díky za ebook! Musím říct, že jsem nevěděla co od něj čekat, však přitlouct obrázek na zeď svede snad každý. Ale ebook je skvělý, na mnoha příkladech ukazuje co a jak. Úplně mě nastartoval a já snad konečně po pár letech bydlení v novém pověsím první obrázky."
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Online kurz Útulný domov krok za krokem a s profíky za zády

V kurzu jsme vám průvodcem k vašemu bydlení snů. A ne, nemusí to nutně vypadat jako z časopisu, ale musí váš domov musí vyjadřovat vás. Abyste toho ale mohli docílit, je třeba nejprve nastavit pravidla. A ta vám v kurzu srozumitelným způsobem předám. Během kurzu si kompletně připravíte svůj projekt na realizaci a ještě vás to bude bavit. O kurzu ženy napsaly: "Tento nejúžasnější kurz, který jsem kdy absolvovala, byl koncipován strukturálně do jednotlivých logických kroků, od seznámení se s prostorem, přes 3D návrhy až po vytvoření kompletního konceptu, který je jen krůček od realizace. Postupně jsme jednotlivými moduly byly vedeny k uvědomění si prostoru, ve kterém chceme změnu realizovat. Jak na něj nahlížet, co očekáváme, jak vhodně kombinovat a přitom dodržet nutné pravidla. Paní Iva je super kouč, kurz vede s láskou a dává do něj mnoho energie. V konečném důsledku všechny kurzistky bereme paní Ivu jakou součást našich domovů. Velké díky za neutuchající podporu a stále pozitivní energii. Kurz z celého srdce doporučuji všem a já si ho s chutí zopakuji." Více referencí na webu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Prošla jsem plážovou přípravkou a musím říct, že to byl nejlepší kurz, který jsem si kdy koupila a hlavně absolvovala. Přesto, že jsem ho nestihla všechny úkoly v daném čase, šla jsem svým tempem a dokončila jsem kurz o půl roku později. Všechny lekce byly profesionálně zpracované a podpora v kurzu byla excelentní. Stáňo, moc za kurz děkuji, změnil mi život a těším se, že mě jednou pozveš do svého pořadu plážovníci. Díky, díky, díky!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže