header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Buď Ženou Lucie Ausobská

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jmenuji se Lucie Ausobská. Jsem partnerkou, přítelkyní, sestrou a dcerou, ale hlavně jsem ženou. Mou vášní je péče o ženské tělo a duši. Provázím ženy, jež chtějí poznat samy sebe a naučit se žít v souladu se svou cykličností. Učím je, jak propojit své lůno se svým srdcem. Mnoho let jsem se o to pokoušela a dnes se cítím skutečně živá. Necítila jsem se tak ale vždycky, spíše naopak… všechno ohledně těla a ženství mě děsilo. Byla jsem nic. Jako žena, jako člověk. Úplně jsem se od sebe odpojila. To všechno se projevilo na mém těle i duši. Všechno mě bolelo. Byla jsem v odporu vůči všemu. A náhle to bylo neúnosné. Až když jsem otevřela své lůno a srdce, až když jsem je propojila, našla jsem stabilitu. Neznamená to, že jsem vše pochopila a nic mě nikdy nebolí a hraje pouze růžovými barvami. O to ani nejde, jelikož jsme cyklické a máme dobré i špatné dny. A o tom to je. Naučit se balancovat v tom všem chaosu, který cyklus přináší. S láskou předávám své zkušenosti dál, aby každá žena mohla rozkvést do své krásy a síly.. Provedu Tě, vyslechnu Tě, pohladím a opečuji. Jsem tu pro Tebe.

Buď Ženou

Objev, jak být Ženou a jak se snadno napojit na své lůno. V 5 praktických tipech se naučíš, jak začít vnímat sebe samu. Naučíš se vnímat svou cykličnost a začneš se mít ráda.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Do hlubin ženské duše

Chceš být ukotvená ve své SÍLE? Snažíš se naladit na svou CYKLIČNOST, ale nedaří se Ti? Necítíš se jako ŽENA? Máš STRACH převzít zodpovědnost sama za sebe? Pokud ANO, v eBooku Do hlubin ženské duše Ti do hloubky ukážu, jak to změnit. Naučím Tě, jak se napojit na svou cykličnost a plodnost. Ukážu Ti, jak vyvážit svou žensko-mužskou energii a zapojit ji v praxi. Společně odkryjeme původ Tvých zranění a pomocí jednoduchých technik zjistíš, jak se začít léčit a ukotvovat sama v sobě. Přiložený ženský deník a meditace Tě povedou, abys začala získané informace praktikovat ve svém každodenním životě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi pomohl ukotvit se ve svém tématu a pomohl mi přetavit to nepřeberné množství myšlenek do reálné podoby. Konečně mám rámec, o který se mohu opřít a díky kterému mě baví tvořit. A to je teprve začátek :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže