header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bojovky s příběhem Barbora Bečvářová

Profilový obrázek
Kategorie: Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jsem nevyléčitelná optimistka, maminka tří dětí a autorka příběhů pro děti i dospělé. Věřím v sílu vzájemné inspirace, sdílení a vyprávění příběhů. Píšu pro dospělé i pro děti a pomáhám rodičům rozehrávat dobrodružné chvíle s dětmi za pomoci úkolových her zvaných Bojovky s příběhem. U nakladatelství Yoli mi vyšla moje knižní prvotina Copatá máma, o které s nadsázkou říkám, že jsem ji napsala pro své devatenáctileté zbouchnuté já, a další knížka ji snad bude brzy následovat.

Bojovka s příběhem o domácích skřítcích

Bojovka s příběhem o domácích skřítcích je soubor, díky kterému připravíte jednoduchou bojovku, ať už v době karantény, nebo třeba při oslavě narozenin. Obsahuje příběh o domácích skřítcích, kteří se rozmnožili do mnoha domácností (úkolem dětí je dostat je z domu), vzkazy, omalovánky a návod s tipy na úkoly, šifry a další varianty bojovky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Indiánská bojovka

Indiánská bojovka je úkolová hra s příběhem, která vtáhne děti do světa indiánské moudrosti. Děti se tak vydají na Indiánskou stezku, na níž musí splnit úkoly připravené Duchy ohně, vody, země, vzduchu, zvířat a rostlin a na konec získat pozvání velkého Manitoua k závěrečnému indiánskému obřadu, kterým se připojí ke Kruhu ochránců Matky Země.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Dračí bojovka

Dračí bojovka je úkolová hra s příběhem, v níž se děti vydají na pomoc pohádkovému království, ve kterém se usadil drak, cestou musí vyluštit dračí jméno, najít zaklínadlo a draka uspat. Soubor obsahuje Dračí legendu, sedm úkolů pohádkových bytostí a další ilustrované materiály.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Námořnická bojovka

Námořnická bojovka je úkolová hra s příběhem, v níž se děti vydají po stopách malých námořníků Žraloka, Amazonky, Medúzáka a Vlaštovky na cestu za pirátským pokladem. Obsahuje zápisky z lodního deníku, pirátské šifry, mapu k pokladu a další ilustrované materiály a omalovánky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Vánoční detektivka

Vánoční detektivka je soubor 24 Nebeských zpravodajů, který děti provede napínavým vyšetřováním Ježíškova únosu. Spolu s Nebeskou detektivní kanceláří a detektivem Kornielem se děti mohou pustit do pátrání, luštění, snímání otisků prstů, a hlavně odhalování únosce a záchrany Vánoc. Dopisy jsou ideální náplní do adventních kalendářů. :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Zakleté Vánoce

24 ilustrovaných lekcí Rychlokurzu čar a kouzel, které vás provedou tajemným příběhem o Vánoční kletbě, nabídnou dětem spoustu hravých zaklínadel, každodenní luštění kouzelnické abecedy i návod na výrobu kouzelnické hůlky nebo ochranného amuletu. Rychlokurzem děti provede čarodějka Evelína a s její pomocí se jistě nakonec podaří Vánoce zachránit. :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Lesní Vánoce pro nejmenší

Lesní Vánoce pro nejmenší jsou souborem krátkých, příběhem propojených textů, vánočních ozdobiček k vystřižení, omalovánek a šablon pro výrobu zvířecích loutek, ze kterých pro děti připravíte malou předvánoční bojovku. Bojovku využijete jako součást adventního kalendáře, ale stejně dobře poslouží, když ji s dětmi začnete hrát pár dní před Vánoci nebo dokonce až na Štědrý den.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže jsem absolvovala již v roce 2015 a díky Stánině podpoře, inspirativní energii ve FB skupině a naprosto polopatickým a skvěle zpracovaným návodům jsem si jako naprostý technický antitalent vystavěla vlastní web, vytvořila databázi prvních kontaktů a začala prodávat knížku, která mi tehdy vyšla u nakladatelství. Pořád jsem ale měla závazky jinde, a tak jsem dlouho jen udržovala web v chodu občasným psaním článků... O tři roky později jsem se vrátila k základům, prošla si znovu plážovou základku i střední a pustila se do online podnikání naplno. I dnes, kdy už mě moje podnikání živí, se ráda vracím k plážovým lekcím a s velkou vděčností využívám stále aktualizované informace a návody (třeba při nastavování FB reklamy). Kurz Podnikání z pláže pro mě byl zkrátka velkým mezníkem, díky kterému si nyní můžu plnit své sny o práci, kterou lze dělat odkudkoli, která mě baví, v níž jsem sama svou paní, kterou můžu přizpůsobit potřebám naší rodiny a která je báječně proměnlivá a kreativní.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže