header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Blogování LifeStory Michaela Neamt Kaňková

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Buduji WordPress webové šablony pro blogerky a jsem fanoušek blogování skrz životní příběh. Usnadňuji nástup na internet hlavně zaneprázdněným maminkám a dámám, které chtějí rozjet blog rychle a bez finanční zátěže. Ukazuji blogerkám, jak skočit na internet pomocí mých šablon, které se snadno přizpůsobí online image Blogerky! ☕️ Blogování LifeStory je styl, který umožňuje blogovat v různých životních etapách. Blogování našich příběhů nám pomáhá k vypisování se z životních situací, pokroků, zachytává naše vzpomínky, ale také inspiruje a nenápadně nás adaptuje k životu blogera. Na internetu mě naleznete jako Fishmys, tvůrce LifeStory šablon pro blogerky a autorku projektu Blogování LifeStory.

5 Hodnotných důvodů: Proč Blogovat

➡️ Aneb proč blogovat před tvorbou jakéhokoliv internetového prodeje. ➡️ Tento e-book je takovým úvodem do blogování. ➡️ Proč zrovna blogování je ta volba v internetovém začátku. ➡️ 5 důvodů proč blogovat, které by měl bloger znát. ➡️ E-book je provázaný na články, kde se dozvíte víc.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Opravdu víš, jak začít blogovat?

Napsala jsem eBook: Opravdu víš, jak začít blogovat nejen pro sebe, abych si mohla připomínat směr ve svém vlastním blogování. Zároveň jsem přemýšlela o tom, jak by můj příběh a hodnoty dokázaly ušetřit roky budování blogu autorům, kteří se demotivují cílem finančně výdělečného blogu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Jsem z kurzu nadšená! 🍹 Ta plážová atmosféra dýchá i přes monitor! Jsem absolventka PzP - základky a musím říct, že vstoupit do kurzu bylo rozhodnutí skoro ze dne na den. Kurz mi opravdu hodně pomohl překonávat nemožné. Dala jsem na radu dřívějších Plážovníků a držela se zuby nehty do konce. V kurzu je opravdu vysoce aktivní komunita ✨ a podpora, která snad nikdy nespí! Doufám, že se tu někde v kurzu s Vámi potkám !!! 😊
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže