header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Biodanza a Domidanza - Tančím životem Aneta Končulová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mou vášní je tančit životem. Více než 10 let se věnuji celostnímu systému lidské integrace tzv. Biodanze© - Tanci života. Tato technika byla nominována na Nobelovu cenu míru, studovala jsem ji v Anglii a nešlo to jinak, musela jsem ji přivézt i do Čech :-) Biodanza propojuje hudbu, pohyb, emoce a skupinovou dynamiku v účinný mix, který rozvíjí náš potenciál a vnáší do života více radosti a lásky. Jsem také mámou 2 kluků a autorkou online prožitkových tanečních lekcí na doma tzv. Domidanzy, které pomáhají rozkvétat a najít vnitřní klid a radost i velmi zaneprázdněným ženám. Mám obrovskou radost, že se nám povedlo otevřít 3 letý výcvik pro budoucí Biodanza facilitátory. V létě se můžeme potkat na jedinečném Biodanza festivalu :-)

Taneční lekce zDARma

Potřebuješ si rychle dobít baterky a načerpat energii? Vyzkoušej 15 min Domidanza rychlovku! Během krátké chvíle probudíš svou vitální energii a vneseš do svého dne více radosti a pohody.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

5 +5 klíčů pro větší osobní spokojenost

Objevte 5 tipů, jak si rychle pomoci z nepohody a 5 strategií pro dlouhodobý rozvoj pocitu štěstí.  Ke každému tipu obdržíte i praktické cvičení, které můžete ihned vyzkoušet.  Navíc jako bonus získáte skvělou techniku pro analýzu současné osobní spokojenosti!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Domidanza klub - Taneční prožitkové lekce na doma

Recept na to, jak tančit svým životem s radostí a lehkostí. Pro ženy, co nemají moc času a přesto se chtějí cítit dobře na těle i na duši. Objev kouzlo tanečního prožitkového rituálu aneb 1 hodina týdně a život plyne vlídně :-) "Po všech lekcích jsem se vždycky cítila uvolněná a zároveň plná energie a s otevřeným srdcem, takže jsem tu lásku mohla dál a víc předávat svému partnerovi a svým dvěma holčičkám. Takže děkuji, děkuji, děkuji!" Lea
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

3 poselství

3 poseltsví, která mi prozradil budhistický mnich a i tobě (nejen) v krizi pomohou. Zjistí více:
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Brána radosti

Ideální řešení, když už máš po krk osobního rozvoje a chceš si "jen tak" udělat radost. Zjisti více:
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Roztanči svůj život

3 klíčové vztahy, které odemykají zdravé sebevědomí - zjisti více na této stránce: Objev, jak transformovat Popelku v koutě v radostně tančící Královnu svého života. 8 týdenní program pro růst sebevědomí a sebedůvěry díky pohybu a tanci
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Tanec mého života

Praktický průvodce na cestě žitím života podle vlastních představ: - Praktický návod, jak postupovat - Uvědomění a procítění toho, co doopravdy chcete - Mapu rozvoje 5 pilířů spokojenosti - Návod, jak zvládnout překážky na cestě - Velmi praktické úkoly a cvičení, hodnotné bonusy
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Nový začátek! :-) Vytvořila jsem první e-book, nastartovala své online podnikání. Po absolvování kurzu jsem měla dobře položené základy. Už to chtělo jen vydržet, pomáhat lidem skrze to, co mě baví a dál se vzdělávat :-) Není to jednoduchá cesta, ale funguje. A když máte na cestě tak vlídné a zkušené průvodce jako je Stáňa s Jirkou, vše jde mnohem jednodušeji <3
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže