header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Barevné Meditace Dáša Mnichová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluji, když své tělo a mysl umím dát do naprosté pohody. Proto vytvářím soubory s meditacemi a naučím Vás jak a proč meditovat. Vytvářím meditace ke zklidnění a někdy meditace k zamyšlení. Buď Vás zklidním, nebo naopak vyburcuji k činu a odměna pro Vás je: Váš vnitřní úsměv :) Z vlastní zkušeností vím, jak meditace dokáži s naším tělem udělat zázraky. Stačí si najít chvilku denně. Už když scházím přes barvy k sobě do své přírody, automaticky se mi začínají čistit čakry. A to se naučíte také.

4 body jak si na meditaci vytvořit příjemný návyk

Lehký návod jak a proč meditovat. Součástí ebooku jsou 3 meditace v MP3. Důležitá meditace je vytvoření si vlastního prostředí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Meditace

Přímo na této stránce najdeš 11 meditací ke stažení zdarma. Jsou tam meditace k čakrám, nebo s drahokamy. Očistná meditace VODA.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Čakrový náhrdelník

7 čaker = 7 drahokamů = 7 meditací Každý kamínek tu svou čakru něčím posiluje, ale také něco v nás odbourává. Nechejte se unášet do světa drahokamů, které Vás pročišťují.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení Berana

3 + 1 meditace pro znamení Berana s jeho kamínky. Jak odpočívá Beran? A dokáže vůbec odpočívat? Který drahokam mu pomáhá? To najdete v malé knížečce. A nejen to, najdete tam i indiánský horoskop, šťastná čísla, jednoduchý horoskop, aj.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení Raka

3 + 1 meditace pro znamení Raka. Mají Raci náladu pro poslech meditací? A co jím meditace přinášejí - to se dozví právě v meditacích nastavených pro ně.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Jsem skvělá řidička, aneb odbourávám strach z řízení auta

Meditace pro lepší pohodu, před usednutím do auta. Je vhodná pro ty z vás, kdo má strach z řízení auta, kdo měl autonehodu, kdo zažívá před usednutím stres. Vhodný je i článek před meditací - ten najdeš zde: https://barevnemeditace.cz/rizeni-auta-a-meditace/
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení Vodnáře

Vodnář - může vodnář meditovat? ano může, i pro něho jsou připravené 3+1 meditace s vhodnými drahokamy právě pro Vodnáře.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení Býka

Býk a jeho 3+1 meditace. Do mailu Ti přistane pidi knížečka s popiskem Býčka + další informace, jako jsou květiny vhodné pro Býka. Samozřejmě, že zde najdeš i odkazy ke stažení 4 meditací.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Sluneční Anděl

Meditace se Slunečním Andělem - je plna hřejivé energie, čistící a podpůrné energie pro Tebe.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení Lva

Lev a jeho 4 meditace. Navíc pidi knížečka s malou astrologii pro Lva.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Motivační karty s Krystaly

Fyzicky produkt Každý den, nebo jak to budeš potřebovat, si vytáhni kartu a Krystal, který Ti má něco říci k Tobě přijde.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Karty Drahokam radí

Fyzicky produkt Karty Drahokam radí - co Ti dnes říká kamínek abys udělala/udělal Vyber si kartu a nech se inspirovat kamínkem:)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení Váhy

Váhy a jeho 3+1 meditace. Do mailu Ti přistane pidi knížečka s popiskem Váh + další informace, jako jsou květiny vhodné pro Váhy. Samozřejmě, že zde najdeš i odkazy ke stažení 4 meditací.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt

Meditace pro znamení RYBY

Ryby a 3+1 meditace. Do mailu Ti přistane pidi knížečka s popiskem Ryb + další informace, jako jsou květiny vhodné pro Ryby, indiánská astrologie. Samozřejmě, že zde najdeš i odkazy ke stažení 4 meditací.
Typ produktu: audio nahrávka
Zobrazit produkt
Seberealizaci, hravost, tvořivost a zapínaní mého mozku. :) Ač jsou některé úkoly, pro mě těžké, tak jsou velice dobře a srozumitelně zpracované. Srozumitelný návod k plážové základce, který je opravdu hodně detailně propracovaný, si můžu přečíst kdykoliv, nebo si poslechnout Stáňu a přímo se kouknout na její praktické rady ve video návodech.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže