header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bardzo Fantastyczna Praga Ewelina Knotek

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Podnikání
Absolvované kurzy
Jsem Polka, která se po seznámení s Čechem v Rusku přestěhovala do Prahy. Pak jsem se naučila český jazyk, zamilovala jsem si Prahu a teď pomáhám Polákům přijíždějícím do Česka poznat české prostředí a zvládnout formality. Na mém blogu Poláci najdou spoustu praktických informací o Praze a Česku. Napsala jsem ebooky – průvodce po Praze pro polské turisty. Projekt je v polštině. Zajímají mě online marketing a sociální sítě, proto v roce 2021 plánuji nový projekt v češtině. Jsem mamou 2 ČechoPoláků a manželkou 1 Čecha.

Průvodce po Praze (Przewodnik po Pradze)

Průvodce po Praze - korunovační cesta - polsky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Průvodce po Praze na 3+1 dnů

4 dní v Praze pro zvědavé turisty - průvodce v polštině.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Audioprůvodce po Praze

Korunovační cesta - audioprůvodce na mobil v polštině.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurzy mi pomohly založit moje první webové stránky, blog, Facebook a Instagram. Díky nim napsala jsem svoje první online produkty, našla první zákazníky a vydělala první koruny na internetu. Pomohly mi zorientovat se v českém světě online podnikání. Zároveň díky nim našla jsem svoji novou vášeň: online marketing a sociální sítě. A proto tento rok plánuji začít nový projekt.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže