header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bambusový sen Dana Bartošová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
„Jsem vášnivá cestovatelka a terapeutka, která ráda boří mýty o tom, že něco nejde nebo nefunguje. Dávám lidem jasné, funkční a ve své praxi ověřené postupy a návody pro jejich život a práci v exotice. Zároveň jim prostřednictvím jemného terapeutického vedení ukazuji cestu ke svobodnému a šťastnějšímu životu, ve kterém si pravidla mohou určovat především oni sami.“

Jak žít a pracovat na Bali

V e-booku se dozvíte, jak můžete i vy žít v exotické Indonésii, na co si dát pozor a co naopak hodit za hlavu. Prostřednictvím svého příběhu a zkušeností vám ukazuji, jak na to!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tropický palác za cenu garáže v Praze

E-book je praktickým návodem na stavbu vlastního bambusového domu v Indonésii. Dozvíte se zde vše, co pro stavbu domu opravdu potřebujete. Zároveň e-book odkrývá i možnosti získání půdy v exotické Indonésii. Ukazuje vám, jak toto vše můžete udělat i vy!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Plážová základka mi přinesla esenciální vhled do vlastní tvorby webu, e-booku i online marketingu. Zároveň mi dala i nové vhledy pro mé online podnikání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže