header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Báječný web Veronika Mašínová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Pomáhám on-line podnikatelům, zjednodušuji jim práci i život. A to tím, že přeberu některé věci a procesy na svá bedra a udělám je za ně. A nebo je to naučím, pokud si to chtějí a potřebují dělat sami. Mojí specializací je tvorba webů na Miowebu. Tvořím báječné webové stránky v souladu s duší a záměry majitele. Mnou vytvořené webové stránky jsou nejen profesionální a funkční (využívám různé moderní technologie např. pro automatizovaný prodej, členské sekce na Miowebu), ale jsou také vždy dělané na míru majiteli a jeho záměrům. U mě nikdy nečekejte tuctové a obyčejné weby :), ale takové, které budou s vámi v souladu a přitom budou uživatelsky funkční a přátelské, budou promyšlené, mít strategii a na kterých se budete cítit dobře vy i vaši klienti. Mojí další velkou specializací je podpora mých klientů. V Podnikání z pláže jsem už několik let jako Stánina pravá ruka a pečuji o klienty v tomto báječném projektu. Setkávat se můžeme v e-mailu a nebo ve facebookových skupinách. Ale podporu dělám i mnoha dalším klientům, zákaznickou nebo technickou. Vedle mé práce miluji cestování, které si hojně dopřávám se svými třemi dětmi. Také se učím zdravě stravovat a cvičím s osobním trenérem. Ráda čtu a vanu teplé vody považuji za blaho na zemi. :)

RYCHLÉ TIPY A RADY PRO VÁŠ WEB

Každé 2 dny vám e-mailem pošlu jeden konkrétní tip pro vylepšení vašeho webu. Všechny tipy jsou z praxe. Jejich aplikování vám zabere chvilku. Nezáleží na tom, na jaké platformě váš web běží. Svůj web díky nim výrazně vylepšíte.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

MŮŽEŠ ZMĚNIT SVĚT

V e-knize Můžeš změnit svět…..minimálně ten svůj! najdete můj osobní příběh o rozpadu rodiny, nevěře, bolesti, ale také o počátcích podnikání, nulové podpoře, negativním domácím prostředí, pochybách a nejistotách, prvních nezdarech a propadácích. Je také o mém hledání podnikatelského směru a záměru a o mnohém dalším. Jsem trochu nervózní, je to takové mé svlečení se do naha. Ale jedno důležité si v souvislosti s ní uvědomuji a to stojí za to sdílet s vámi, i přes mou nervozitu. A totiž to: Že ať jsou na cestě jakékoliv překážky, vždy je také způsob, jak se za ně dostat. A to je její hodnota, kterou věřím, že v ní najdete a povzbudí vás k tomu, abyste se těmi svými překážkami nenechali zastavit. NIKDY.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

VÁNOČNĚ–ZIMNÍ IKONKY

Namalovala jsem sadu devíti vánočně–zimních ikonek. Žádné takové jiné nenajdete. Přestože nejsem žádný velký malíř a moje kreslící umění je spíše naivní než propracované, vložila jsem do nich všechnu svou hřejivou energii a radost z tvorby. Můžete si jimi ozdobit váš web, vytvořit z nich přání k Vánocům pro někoho, koho máte rádi a nebo si je vytisknout a spolu s dětmi je dolepit do obrázku a dotvořit k nim vlastní příběh. Jsem přesvědčená, že přijdete na mnoho dalších způsobů, jak je použít a co s nimi dělat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

JEDNODUCHÝ TÝDENNÍ PLÁNOVAČ

Abyste na konci týdne nebyli frustrovaní z toho, že vám čas protekl mezi prsty a výsledky neodpovídají představám. Na každý den si naplánujete aspoň 5 úkolů a uvidíte ne velký, ale obrovský rozdíl oproti týdnu, který jste si nerozplánovali. 2 pěkné designové stránky k tisku - barevně nebo černobíle (nastavíte na vaší tiskárně). Plánujete více? Vytiskněte si každou stránku 2x a můžete si plánovat dopodrobna. ;-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

NOVÝ WEB | STRÁNKA

Došli jste k tomu, že podnikání na internetu je vaše cesta a potřebujete pro svou prezentaci web, který bude od počátku vystavěný vědomě a s poselstvím nesoucím kladný náboj i v nejmenších detailech? ➢ Web, který vás ukáže v tom nejlepším světle? ➢ Web, na kterém bude vašim klientům a návštěvníkům dobře? Skvělé, přesně to vám ve své službě Nový web na Miowebu nabízím. Postavím vám zbrusu nový web, který bude vaší nejlepší vizitkou. A nebo vám vytvořím jen jednu stránku, třeba prodejní.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

RE-DESIGN WEBU | STRÁNKY

Došli jste k tomu, že váš web není to pravé ořechové? ➢ Chcete změnit jeho vzhled a energii, která z něj jde? ➢ Chcete ho předělat se zachováním původního obsahu, ale s vědomím, že nese to pravé poselství vašim návštěvníkům? Re-designuji tedy vzhledově předělám váš web postavený na Miowebu! A nebo jen jednu stránku vašeho webu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

ČLENSKÁ SEKCE

➢ Je cestou pro vás vytvoření on-line kurzu, ale nevíte vůbec, jak na to? ➢ Chcete svým klientům nabídnout nejen skvělý obsah kurzu a své know-how, ale také jim vytvořit příjemné a přehledné prostředí, ve kterém jim svůj obsah nabídnete? ➢ Záleží vám na tom, aby struktura členské sekce byla jednoduchá a maximálně přehledná? ➢ Potřebujete vše technicky nastavit a zprocesovat? Vytvořím vám členskou sekci, která bude nejen designově vyladěná a v souladu s tématem kurzu, ale také přehledná, příjemná a plně funkční bez jakýchkoliv zádrhelů.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurzy Podnikání z pláže (PzP) mi změnily život. A to doslova. Všechno začalo v roce 2015 absolvováním kurzu Pzp Základka. Přestože jsem v té době již on-line podnikala (měla jsem funkční e-shop se zdravotní obuví), toužila jsem po změně. Větší svobodě a nezávislosti. Základní kurz byl začátkem mé nové cesty. Nejen, že jsem na on-line podnikání pohlédla z úplně jiného úhlu, ale začalo se postupně měnit i mé myšlení. Rostla jsem jako člověk a jako osobnost. Získávala jsem na jedné straně nové dovednosti a znalosti a na straně druhé jsem odhazovala různé strachy a bloky. Postupně jsem šla ve svém on-line podnikání dál a dál. Začala jsem tvořit první on-line kurzy, nabídla jsem své služby ohledně tvorby webů a v roce 2017 se dokonce stala součástí týmu Podnikání z pláže jako podpora a Stánina pravá ruka. Vše vyvrcholilo v roce 2018, kdy jsem svůj e-shop s obuví prodala a začala se plně věnovat pouze on-line podnikání ohledně webů a aplikací a zákaznické a technické podpoře. Nebýt Podnikání z pláže, nikdy bych nedošla tam, kde jsem. Každá cesta se začíná prvním krokem. Pro mě to byla kniha Podnikání z pláže a následný kurz PzP základka. A pak všechny další kurzy a celá komunita, která kolem toho vznikla. Za tohle jsem opravdu vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže