header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Bachovy esence Papilio Martina Skařupová Kubicová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Jsem máma dvou dětí a jednoho andílka. Věřím, že vše v životě se děje přesně tak, jak má, a že jakou energii vysíláme, taková se nám i vrátí. Jsem dětská lékařka, homeopat, poradkyně Bachových esencí a praktik Access Bars. Při léčbě (n)emocí ráda využívám přírodní metody, homeopatii a Bachovy esence, jak u sebe a svých dětí, tak i u svých pacientů (klientů). Výběrem a namícháním Bachových esencí na míru pomáhám nalézt ztracenou emoční rovnováhu a klid. Pomocí metody Access Bars dávám možnost tvořit si svůj svět v lehkosti a radosti.

7 tipů ke spokojenému těhotenství

Najít si svou spokojenost je proces. Je to o nastavení mysli. V tomto e-Booku vám nabízím tipy/možnosti, jak si ke spokojenosti dojít (a ne jen v těhotenství). Vychází z mých vlastních zkušeností. Najdete zde mé osobní zkušenosti. „Zádrhely“, které vám mohou znepříjemnit prožívání těhotenství. Tipy, které mi pomohly se s nimi vyrovnat a prožít spokojené těhotenství.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Domácí homeopatická lékárnička

Kašel, rýma, nachlazení, bolest v krku, zvracení, průjem, alergie, úrazy, poštípání hmyzem, prevence a posílení imunity. Chcete tyto běžné nemoci léčit jinak než klasickými léky, ale nevíte, jak na to? Tento e-Book vám pomůže odpovědět na otázky: Jaká homeopatika mít doma? Jak si můžete pomoci sami dříve, než navštívíte lékaře?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Spokojené těhotenství krok za krokem

V tomto e-booku jsem skloubila odborné znalosti a postupy z medicíny, své vlastní zkušenosti z těhotenství a znalosti z oblasti homeopatie a Bachových esencí. V e-booku najdete vhled do vývoje miminka v jednotlivých fázích těhotenství, změny ženského těla, vyšetření, která se během těhotenství provádějí a tipy, jak si pomoci od emocí a nemocí Bachovými esencemi a homeopatiky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Access Bars

Access Bars je metoda, která lehkou stimulací 32 bodů na hlavě, pomáhá zbavit se všech svých předsudků, omezení, programů, bourá hradby, které nám nedovolí žít vědomě a přijímat vše, co se nám nabízí. Pomáhá například při stresu, úzkostech, depresích. Celkově uvolňuje a zklidňuje. Rozproudí energii, snižuje míru únavy. Vrací radost ze života. Pomáhá k celkovému rozvoji osobnosti.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Bachovy esence

Bachovy esence jsou přírodní, netoxické výtažky z květů rostlin a stromů. Pomáhají s negativními emocemi, které cítíme a které nám brání vidět řešení našich problémů. Nabízím osobní a e-mailové konzultace s výběrem esencí na míru.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Díky kurzu jsem byla schopná si sama vytvořit webové stránky a zorientovat se ve světě sociálních sítí. Naučila jsem se psát e-booky a články. Dovolila jsem si vystoupit ze své komfortní zóny a do svých příspěvků a článků vložit kus svého života se sdílením svých emocí a prožívání.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže