header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

ASTROŠKOLA Jaroslava Olžbutová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jarka Olžbutová. Mojí letitou láskou je astrologie. Učím druhé lidi objevovat své talenty a hledat v horoskopech vedení po celý život. Před 13 lety jsem v mém rodném městě založila Astroškolu, na kterou v současnosti navazuji i v online kurzech. Pradávné vědění astrologie předávám tak, aby bylo srozumitelné pro dnešní svět a výklad osobních horoskopů byl užitečný pro praktický život. Mým cílem je předat svým žákům skutečné hodnoty astrologie. Je to škola nejen o horoskopech, ale také o sebepoznání a nelezení vnitřních hodnot. Ve své práci se opírám o vlastní mnohaletou práci s horoskopy a rozmanitými lidskými příběhy. Pomáhám lidem, kteří jsou připraveni žít vědomě, hledají vnitřní naplnění a smysl života. Ráda vám předám své zkušenosti a budu potěšena, když se vydáte na cestu poznání se mnou.

10 rádců a učitelů v našich horoskopech

8 planet Sluneční soustavy a Slunce s Lunou. To je 10 vesmírných obrů. Spolu s námi putují vesmírem a vyzařují do okolí své energie. Jejich mohutná síla nás ovlivňuje víc, než si dokážeme představit. V tomto e-booku se dozvíte, jak je vesmír a jeho vibrace provázaný s našimi životy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

e-book Horoskop jako Rodinná mapa

RODINNÉ KONSTELACE V OSOBNÍM HOROSKOPU Vytvořte si vlastní rodinnou konstelaci z vašeho osobního  horoskopu podle návodu v tomto e-booku a věnujte dvanáct dnů svým předkům pro rozpuštění vašich rodových zátěží.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Poznej sílu svého znamení

Tento e-book je o tom, jak přerůst svá omezení a poznat cestu ke štěstí a naplnění. Pochopíte hluboký význam vašeho znamení a váš úkol na tomto světě.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

ASTROŠKOLA – 1. semestr

Online kurz astrologie, vhodný pro úplné začátečníky nebo mírně pokročilé. Začínáme zde od základů a postupně se naučíte chápat pravou podstatu astrologie, význam znamení, domů a planet.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

ASTROŠKOLA – 2. semestr

Online kurz astrologie, navazující na studium z prvního semestru. Zde se naučíte kombinovat více prvků dohromady a sestavovat první horoskopy.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

ASTROŠKOLA – 3. semestr

Online kurz astrologie, ve kterém poznáte další detaily výkladu horoskopů. Rozpitváme zde tzv. karmickou astrologii. Předpoklad je zde znalost základního výkladu horoskopu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Do kurzu Plážové základky jsem vstoupila v roce 2016. V té době jsem byla ve věku 50+, internetovými vymoženostmi nepolíbená, ba přímo vyděšená. Pod úžasným vedením Stáni jsem zvládla všechny technické nástrahy a pokračovala jsem do Plážové střední a následně Plážové vysoké. Kurz je totiž pěkně vedený i pro laiky. Obsahuje spousty návodů, výukových videí i potřebnou psychickou podporu. Je na něm poznat, že je vytvořený srdcem. Všechny kurzy jsou pro nás stále přístupné, neustále doplňovány a aktualizovány. Kdykoliv něco potřebuji, vím, kam se podívat. Otevřela se mi nová dimenze podnikání. Díky kurzu PZP jsem se naučila vytvořit webové stránky tak, jak sama potřebuji, napsat e-book a rozšířit své podnikání o online kurzy astrologie. Stáňa a Jirka jsou výborní učitelé. Mají můj velký dík i úctu.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže