header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Astrologie ženské duše Radka Senk

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
V rámci mé AstroŠkoly jsem autorka online projektu Po stopách planet k vlastnímu nitru, tvořím astrologické kurzy a dělám astrologické rozbory. Astrologie mě provází životem tak nějak od dětství. Pamatuji si, že poprvé mě zaujala v 11 letech, a od té doby mě nepustila. Mezi moje první astrologické knihy patřily díla od Lindy Goodman. V průběhu času jsem navštěvovala řadu astrologických přednášek, kurzů, škol a seminářů různých astrologů. Intenzivně se astrologii věnuji zhruba od roku 2011. Za tu dobu jsem pochopila, že moje dary, které předávám jsou především v tom, že ženy, které provázím, získávají zpět svoje sebevědomí, protože začínají chápat kým jsou, proč tu jsou a berou si svou sílu zpět. Pokud začínáte tušit, že byste chtěli zařadit astrologii do svého života, pak vás ráda uvítám na mé FB stránce Radka Senk Astrologie duše.

Zjisti, do jaké životní oblasti ti působí (nejen) úplněk

Chceš být s úplňkem v souladu? Chceš využít sílu úplňku? Na co se máš při úplňku zaměřit? Co teď volá po Tvé pozornosti?
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

První krůčky v horoskopu se zaměřením na živly

Jste v astrologii na úplném začátku? Pak mám pro vás skvělý kurz. Během měsíce se naučíte pracovat s horoskopem tak, že budete umět rozebrat charakter svůj i svých blízkých dle živlů v horoskopu.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Po stopách planet k vlastnímu nitru

Jste v astrologii na úplném začátku nebo věční začátečníci, ale už jste si jisti, že chcete astrologii studovat více do hloubky? Pak vás ráda uvidím v mé AstroŠkole. Studium programu Po stopách planet k vlastnímu nitru pro začátečníky je rozloženo do 12 týdnů. Po jeho absolvování je možné se mnou pokračovat ve studiu dál.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Plážová základka přišla do mého života krátce poté, co jsem se rozhodla, že chci dostat svoje podnikání víc mezi lidi. Věděla jsem, že je to online cesta, ale nevěděla jsem jak. Dostala jsem tu dobré základy, které dál rozvíjím. Kurz je nádherně zpracovaný a opravdu vede krok po kroku tak, aby to zvládl úplně každý.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže