header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Astrologie ženské duše Radka Senk

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Mojí vášní jsou lidské příběhy a vše, co se týká vztahové roviny a lidské duše. Specializuji se na astrologické rozbory a kurzy. Jejich prostřednictvím pomáhám klientům řešit jejich životní situace a zároveň je vedu k jejich podstatě bytí tak, aby mohli žít spokojený život. Pokud začínáte tušit, že byste chtěli zařadit astrologii do svého života, pak vás ráda uvítám v FB skupině Astrologie ženské duše.
orientace v radixu

Orientace v horoskopu

Chtěli byste se orientovat v horoskopu? Stáhněte si ZDARMA základní orientaci v horoskopu stručně a jasně ve formě krátkého videa + bonusové PDF
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
astrominikurz

Astrologický minikurz

ČTĚTE VE SVÉM HOROSKOPU a objevujte svůj potenciál. Jak na to? Stáhněte si ZDARMA e-book, kde najdete vše potřebné k astrologickému minikurzu včetně pomocného videa
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Základní stavební kameny horoskopu

Základní stavební kameny horoskopu

Jedná se o online kurz pro úplné nebo věčné začátečníky astrologie. Naučíme se úplné základy, abychom na nich mohli stavět další učení astrologie. Kurz obsahuje BONUSY + další kurz jako DÁREK
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Plážová základka přišla do mého života krátce poté, co jsem se rozhodla, že chci dostat svoje podnikání víc mezi lidi. Věděla jsem, že je to online cesta, ale nevěděla jsem jak. Dostala jsem tu dobré základy, které dál rozvíjím. Kurz je nádherně zpracovaný a opravdu vede krok po kroku tak, aby to zvládl úplně každý.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže