header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Astrologie a zdraví Anna Kulíková

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2023
Úkolem astrologa je pomoci uchopit klientovi určité životní situace, otevřít téma, proč se mu něco v životě děje, a nastínit možnosti řešení a příležitosti k dalšímu vývoji.

Astrologie a zdraví

Jak se naše povaha odráží na našem zdraví. Horoskop nám naznačuje, co bychom měli v tomto životě řešit. Pokud tyto úkoly a s nimi související zkoušky nezvládáme, přichází nemoc. Astrologie může pomoci napovědět, která ta témata to jsou a která místa lidského organismu jsou riziková a náchylnější k výskytu potíží.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Astrologie a zdraví 2.

Comming soon!
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz předčil mé očekávání. Skvělá práce!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže