header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Artekinese aneb Uměním rozpohybujme svůj život Bohumila Frejvoltová Kohutová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Jmenuji se Bohumila F. Kohutová jsem nadšenou milovnicí života a umění. „Ráda ukazuji lidem, jak prostřednictvím umění měnit svou mysl, vnímání svého okolí a následně si tvořit šťastnější a spokojenější život.” Jsem také mámou dvou dětí, které mi denně ukazují to malé dítě, kterým jsem kdysi také byla a že na něj nesmím zapomínat. Učí mě, jak si užívat drobné radosti všedních dnů, aby každý den stál za to. Díky svým dětem a umění cítím neuvěřitelnou vděčnost za svůj život, za každý den a za každou bytost, kterou na své cestě potkám. Jsem autorkou metody Artekinese. „Artekinese je metoda, která nám prostřednictvím tance a výtvarného umění pomáhá nalézt cestu ke šťastnému a naplněnému životu.” Během artekinese se zaměřujeme na své myšlenky a pocity. Učíme se vybírat ty, které nám jsou příjemné, a pomocí tance a umění se snažíme, aby se upevnily a zautomatizovaly. To znamená, abychom naše tělo přenastavili do pozitivního režimu vnímání svého okolí. Protože to, jak myslíme, cítíme a jednáme, se odráží v našem vnějším světě.

Skutečná síla umění

Umění provází člověka již po tisíciletí. A proč vlastně? Každý člověk na Zemi je kreativní bytostí. Rodíme se zde se záměrem tvořit. TVOŘIT ŽIVOT. Umění, přesněji tvořivost, je tedy nedílnou součástí každého člověka. Umění však není jen vystavený obraz, socha, performance či jiné odvětví umění. Umění je především o procesu tvoření. A TO DĚLÁME VŠICHNI. KAŽDÝ DEN. Jak je to možné? Každý z nás tvoří již od první chvíle, kdy ráno otevře oči. TVOŘÍ SVÝMI MYŠLENKAMI. Vytváří si svou realitu, každý jeden den, přesně tak, jak myslí. Ale jak vlastně souvisí umění s myšlením? To se dozvíte právě v e-booku SKUTEČNÁ SÍLA UMĚNÍ. Dozvíte se zde například: - jak si v našem mozku vytváříme obrazy vlastní reality, - jak naše okolí utváří naše myšlení, jednání a celkově chování, - že umění nám dokáže pomoci změnit naše NAUČENÉ myšlení. Najdete zde také krátké cvičení, které vám ukáže, jak umění používat jinak než jako kopírování reality.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Zjistila jsem, jak svůj sen předat více lidem než jen na běžných kurzech. Získala jsem spoustu informací o světě on-line a také jsem se naučila pracovat s nejrůznějšími programy a nástroji. Během práce na svém projektu v rámci PzP jsem se hodně dozvěděla o sobě a díky tomu jsem se posunula o velký kus ve svém osobním růstu. Za celý kurz a za celý proces jsem nesmírně vděčná. :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže