header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Artefiletika se Zuzkou, výtvarné tvoření Zuzana Literová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Umění‚ tvoření a volný čas
Absolvované kurzy
Mou vášní je artefiletika. Malování, tvoření a práci s intuicí se věnuji více jak 10 let. Provázím ostatní cestou transformace, s pomocí intuice, kreativity a sdílením ve skupině. Ke své práci používám výtvarné techniky, meditace a imaginace. Pomáhám lidem projevit své pravé Já přes nové a vzrušující zážitky. „Samo malování obrázků léčí“ (Kamila Ženatá - Obrazy z nevědomí)

3 výtvarné arte techniky pro vás. Jak se zbavit trápení z minulosti, užívat si přítomný okamžik a vykreslit si snovou budoucnost

V tomto e-Booku najdete 3 arte výtvarné techniky (Čmáranice, Ledolamka a Koláž). Prožijte kouzelný zážitek, který se odrazí na vaší pohodě a pozitivním naladění. Můžete si vyzkoušet 3 arte výtvarné techniky. Naladit se více na sebe. Spojit mysl, srdce i ruce a vytvořit vaše jedinečné obrazy a propojit se dalšími stejně naladěnými lidmi.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Osvobozující síla Artefiletiky. Výtvarné techniky bez hranic

Budu vás provázet Arte technikami, v tomto prvním díle naleznete 13 výtvarných technik + také dárek – e-Book s dvěma dalšími technikami (Impresionisté a básníci) . Společně se ponoříme do barevného světa fantazie, snů a inspirace. Za pomoci barev, intuice a vašeho naladění budou vznikat pod vašimi rukami nádherné obrazy.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mně pomohl na mé cestě za mým snem, dělat to, co mě baví a co miluji. Bez kurzu PZP a Stáni bych asi svůj velký sen vzdala, ale to se naštěstí nestalo. Díky kurzu jsem si vytvořila své webové stránky a sdílím své články. Napsala jsem svůj první e-Book. Můžu tak pokračovat na své kouzelné cestě za prací mých snů. Můj cíl se splnil, a to najít si lidičky, které by zajímalo mé téma, a pokračovat v práci, která mi přináší radost a nadšení. A také předávat to, co mně samotné pomohlo v mém životě. Kurz mě mile překvapil velmi hodnotným obsahem a předčil všechna má očekávání ve všech ohledech.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže