header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Architektura života Kateřina Mastroianni

Profilový obrázek
Kategorie: Bydlení a zahrada
Absolvované kurzy
Jsem architektka, jsem odhadce nemovitostí, jsem člověk se silnou empatií a intuicí. Pomáhám tvořit i ladit vaše domovy a vybírat ten pravý pozemek, dům, byt… (nejen pro stavbu Domova snů). Navrhuji a pomáhám realizovat Boudy z přírodních materiálů. Návrh domu, interiéru a zahrady je třeba vnímat komplexně, protože jenom celostně pojatá architektura je pro člověka opravdu zdravá. Můj klient je při návrhu svého domova spolutvůrcem.

Chystáte se tvořit svůj domov snů? Vše, co potřebujete vědět, než se do toho pustíte!

Hledáte pozemek? Chcete si postavit dům? Tvoříte projekt? Chystáte se rekonstruovat? Chcete mít jistotu, že velkou výzvu zvládnete hladce? Že najdete ten pravý pozemek pro vás? A že váš nový domov bude odpovídat vašim potřebám? Stáhněte si e-book! Na 50 stranách vám dávám zdarma k dispozici své zkušenosti z konzultací za více než 10 let. E-book pomohl už mnoha lidem při hledání a tvorbě jejich vysněného domova.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže