header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

antoska.cz Vlasta Antošová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jsem umělkyně, a hlavně spisovatelka. Věnovala jsem se pomoci podnikatelům. V létě 2021 jsem vydala román Hvězdy mně přály? a to odstartovalo můj další projekt . Vlasta jako spisovatelka a jako pomoc pro každého, kdo touží po své knize. "Splňte si svůj podnikatelský sen a já budu na této cestě vaší průvodkyní, aby ta cesta byla přímá a smysluplná. Naučím vás spočítat si rizika a zisk. Odpovědět si na otázku: Vyplatí se mi to? Naučím vás porozumět vaším klientům a komunikovat s nimi jejich řečí." Vystudovala jsem ekonomiku. To vzhledem k mé umělecké duši byl poměrně ústřel. Ale pociťuji vděk za to, že se v tomto oboru výborně vyznám. I když denně krmit počítač plány nebo čísly bych nemohla. Rozjela jsem několik firem. Naučila jsem prodávat nebo podnikat desítky lidí. Sama jsem vybudovala své fungující podnikání. Také jsem udělala ve svém podnikání několik chyb - protože jsem neměla odpovídající marketingové vzdělání. Fungovat metodou pokus omyl je dost náročné a drahé.

Jak (začít) podnikat a (ne)zkrachovat

10 + 1 tipů pro úspěšné podnikání BONUS navíc - Co bude s mým podnikáním po konci pandemie? Přehledný návod na co nezapomenout u podnikání. Pohled na podnikání očima marketéra: Umíte si to spočítat? Kdo je můj zákazník? Jaká jsou rizika podnikání? Je lepší být OSVČ nebo SRO? A co na to konkurence?
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

ukázky z románu Hvězdy mně přály

ukázky z románu Hvězdy mně přály
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hvězdy mně přály?

"Napsala jsem pro vás lehce pikantní a možná i drzé čtení o tom, jak věřit svým snům. Je také o rodinném tajemství, o lásce, o celebritách. Mimo jiné řeší téma co s nenadálou slávou a co s tím, když sláva nepřichází," říká česká Jackie Collins Vlasta Antošová
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt
Odpověď na otázku JAK mám své nápady zrealizovat a dostat je fyzicky do toho stroje, co leží na stole, a na kterém právě píši. Nikdy jsem nepochybovala o mé profesní cestě, která se zkušenostmi utvářela a upřesňovala. Přestalo mě bavit stát ve frontě na zakázku s více, či méně, nadanou konkurencí. Chci raději předávat dál své zkušenosti a mentorovat podnikatele, aby dělali méně chyb, než já kdysi. Dokonalý nástroj k tomuto je ONLINE. Být k dispozici kdykoliv, kdekoliv, komukoliv. A přitom žít tam, kde zrovna mám chuť a pít kávu z místa, které se mi zrovna líbí. Toto přesně řeší "Plážový kurz". Respektive tu technickou stránku věci. Kreativa mi nechybí. Na techniku jsem blond. Kurz mi v tomto výrazně pomohl. A krůček po krůčku se mi daří vše dostat "do toho stroje". Plážová základka byla pro mě o tom, že jsem klikala společně s instruktážním videem. Plážová střední je už také o pochopení souvislostí jak, co a kde nastavit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže