header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

antoska.cz - Tvůj příběh prodává/Hlava plná nápadů Vlasta Antošová

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Jmenuji se Vlasta. Jsem spisovatelka a copywriterka. Provádím online podnikatelky: -uměním vyprávět svůj příběh tak, aby si tím x-krát zvýšily zisk, -uměním copywritingu - psaním textů, které prodávají. Provedu tě také napsáním, vydáním a prodejem knihy. Napsat třeba jen status na FB je těžší, než napsat knihu. Potřebuješ zručnost ze 4 oborů. Psaní je 1 ze 4. Další je marketing, psychologie prodeje a typologie klienta.

ukázky z románu Hvězdy mně přály

ukázky z románu Hvězdy mně přály
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

3 věci, které musíš znát pro TOP FB status

3 tipy a pracovní listy k top statusu
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Hvězdy mně přály?

"Napsala jsem pro vás lehce pikantní a možná i drzé čtení o tom, jak věřit svým snům. Je také o rodinném tajemství, o lásce, o celebritách. Mimo jiné řeší téma co s nenadálou slávou a co s tím, když sláva nepřichází," říká česká Jackie Collins Vlasta Antošová
Typ produktu: kniha
Zobrazit produkt

Jak jsem vydala knihu (samokládem) - příběh spisovatelky

7 tipů k psaní 7 tipů k vydání knihy Příběh spisovatelky - tedy můj příběh.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tvůj příběh prodává/Hlava plná nápadů

Nadupaný kurz 4 + 1 dovednosti. Provedu tě nalezením svého jedinečného a autentického směru. Tuto esenci (to je to +1) otisknout do tvých textů tak, aby ti vydělávaly. Provedu tě: Psaním - potom můžeš klidně napsat knihu. Pokud toužíš s lehkostí a radostí a hravě tvořit fungující prodejní texty, tak ti ráda předám další tři zručnosti: marketing, něco z prodeje a typologie klientů. To jsou 4+1 zručnost, kterou získáš.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Odpověď na otázku JAK mám své nápady zrealizovat a dostat je fyzicky do toho stroje, co leží na stole, a na kterém právě píši. Nikdy jsem nepochybovala o mé profesní cestě, která se zkušenostmi utvářela a upřesňovala. Přestalo mě bavit stát ve frontě na zakázku s více, či méně, nadanou konkurencí. Chci raději předávat dál své zkušenosti a spojit tak svou vášeň a znalosti a zkušenosti. Zároveň mít svobodu. Toto přesně řeší "Plážový kurz". Plážová základka byla pro mě o tom, že jsem klikala společně s instruktážním videem. Plážová střední je už také o pochopení souvislostí jak, co a kde nastavit. Plážová VŠ už je pro mě nástroj k tomu, jak být expertem ve svém oboru.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže