header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Anna Bors – Be Visible Anna Bors

Profilový obrázek
Kategorie: Podnikání
Absolvované kurzy
Pomáhám lidem být vidět online i offline. Provázím své klienty osobitým vystupováním, sociálními sítěmi a autenticitou. Pracuji s jejich strachem a trémou a učím je si nastavit sociální sítě tak, aby ony pracovaly pro ně a ne naopak. Jsem vášnivou cestovatelkou, degustátorkou dobré kávy, propagátorkou dobré nálady a řídím se motem: svět patří těm, co se nepo.. Však vy víte. :)

Mapa sociálních sítí

Začátky online cesty na sociálních sítích mohou být velmi matoucí a nepřehledné. Jak mi řekla jedna má klientka, někdy to tam dokonce působí jako na tržnici a já tomu naprosto rozumím. Proto jsem sepsala přehled základů, které jsou dobré pro váš online začátek důležité. Vše to najdete právě v tomto eBooku.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

E-mailový kurz Sebevědomá prezentace

Natáčet videa, dělat prezentace, vysílat online živě, to může být na začátku vašeho podnikání opravdu velký výstup z komfortní zóny. Sama jsem na začátku své cesty nevěděla, jak pracovat s trémou a jak se pořádně psychicky přichystat, jenže být vidět jsem jako průvodkyně musela a tak jsem se učila, jak s tím vším pracovat. Všechny své dlouholeté zkušenosti jsem sepsala do tohoto kurzu. Najdete v něm i bonusová podpůrná videa a několik PDF pracovních papírů, které ještě více pomohou na vaší cestě za Sebevědomou prezentací.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová základka mi přinesla odvahu a všechny nástroje pro to, abych si konečně své online podnikání založila i já. Bylo to naprosto skvěle a lehce zpracované, nabilo mě to kreativitou a mnohdy mě kurz i uklidnil, když jsem byla v nějakém stinném údolí. Byla to ta nejlepší investice, kterou jsem kdy udělala. Moc děkuju, Stáňo a celý týme!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže