header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Angličtina srdcem Diana Horáková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Angličtina byla od mládí mou radostí. K její výuce jsem se dostala až poté, co jsem opustila cestu výkonu a ambic v korporátní sféře, a začala dělat to, co mě skutečně naplňuje radostí a energií. Tuto radost předávám dál, když vytvářím se svými klienty uvolněnou studijní atmosféru, která nás posunuje nejen v angličtině, ale také v oblasti osobního rozvoje. Učíme se celý život, tak proč si to neužít!

Intro to Business English

Tento eBook vás prakticky uvede do světa business English. Nejen že se naučíte některé výrazy z business English, ale třeba si ujasníte i to, jaká je vaše práce snů.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Welcome to Business English

eBook obsahuje na 139 stranách textu 7 situačních témat, prostřednictvím kterých se naučíte slovní zásobu týkající se náboru, zaškolení, náplní práce, psaní e-mailů, telefonování, zákaznického servisu, reklamací, hodnocení pracovního výkonu. Samozřejmostí jsou audionahrávky, které zlepšují vaše poslechové schopnosti díky rozhovorům namluveným rodilým mluvčím. Součástí eBooku jsou pracovní listy a motivační bonusy zdarma ve formě 7 doplňkových lekcí navíc během 7 měsíců, posílaných na váš e-mail.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

eBook Annual Reports

Tematická „ochutnávka“ business English, ve které se dozvíte, proč výroční zprávu firmy vůbec číst a co se v ní obvykle píše. eBook, kromě slovní zásoby a textu, obsahuje 3 audionahrávky, díky kterým se potrénujete v poslechu reálného textu. Pracovní listy, obsažené v eBooku, vás naučí fráze opravdu používat.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Cesty s angličtinou

Na 84 stránkách textu eBooku Cesty s angličtinou najdete 6 situačních témat (v kavárně, v restauraci, na letišti, v hotelu, v obchodě, orientace ve městě), 6 úvodních rozhovorů namluvených rodilým mluvčím, dalších 12 nahrávek ke slovní zásobě a gramatice. Součástí jsou pracovní listy, které vás základní angličtinu naučí. To vše vlídnou formou, protože učit se máme s radostí a cestu hřištěm Život si náležitě užít.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kromě přesných a profesionálních informací, jak si vytvořit webovou stránku, eBook, Facebook, Instragram atd. (což možná „seženete“ i jinde), zejména plno optimismu k tvoření, energii proudící z doprovodných videí a chuť na sobě pracovat. Víru v to, že to dokážu, a láskyplný přístup sama k sobě v případě, že něco krátkodobě nevyjde. Radost z tvořivé energie a z našeho hřiště jménem ŽIVOT obecně. To odlišuje tento kurz od jiných a dle mého názoru je to ten největší bonus, ať je vaše téma jakékoliv.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže