header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Angličtina pro sestry Jana Hrnčiříková

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti
Absolvované kurzy
Plážová výzva 2022
Jsem zdravotní sestra s mezinárodním vzděláním i pracovní zkušeností. Motivuji zdravotníky ke studiu odborné angličtiny a tvořím pro ně vzdělávací materiály. Na svém webu také ráda nabízím rozhovory s českými zdravotníky, kteří působí v zahraničí.

3+1 tip k posunutí zdravotnické angličtiny na vyšší level

eBook zdarma obsahuje praktické rady a tipy na zlepšení znalostí zdravotnické angličtiny.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

99 VERBS THAT GET YOU TROUGH THE SHIFT WITH A SMILE ON YOUR FACE

eBook je pracovním sešitem, který nabízí 99 anglických sloves, které zdravotní sestry na směně používají velmi často. Ke každému slovesu uvádím příkladové věty, aby student věděl, jak jej může použít. Kdybych měla znalosti těchto sloves před odjezdem do zahraničí, byla by to velká pomoc.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi otevřel úplně nový obzor! Díky němu jsem si sama vytvořila funkční systém pro mé nové podnikání. A jsem na to opravdu pyšná! Ještě nedávno bych nevěřila, že bych toho byla schopna. A dnes mám hlavu plnou nápadů a těším se, jak mi bude projekt i nadále růst pod rukama. Děkuju, Stáňo!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže