header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Angličtina pro mámy na cestách Tereza Klapuch Haltmarová

Profilový obrázek
Kategorie: Cestování, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Miluju cestování, jsem zapálená lektorka angličtiny a zároveň máma dvou kluků. Proto jsem rychle pochopila, jak moc je svět rodičů jiný – co všechno musejí do svého (nejen) slovníku zahrnout, co všechno nového je potřeba se s dětmi naučit. A že na cestách je taky potřeba řešit „miminovské“ věci, na které často nestačí ani normální slovník ;-) Proto jsem začala vytvářet speciální ebooky a kurzy, které jsem nazvala „Angličtina pro mámy na cestách“ a pomáhám tak ostatním maminkám plnit si jejich sny o cestování anebo o životě v zahraničí.

Angličtina pro život s miminkem

„Učebnice“ slovní zásoby, říkanek a písniček vytvořená na míru maminkám s miminky a malými dětmi. Protože slova typu bagr, housátko, zvuk traktoru, šimrací písničky nebo ukolébavky často neumí ani ti nejpokročilejší angličtináři :-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Jak zvládnout anglickou konverzaci v nemocnici za měsíc... aneb na co běžná slovní zásob nestačí

Štěstí přeje připraveným. :-) Tahák, jak se za měsíc připravit na nejhorší variantu dovolené s dětmi – na pobyt na pohotovosti nebo v nemocnici. Ale na své si přijdou všichni – většina slov a frází je použitelná pro každého bez ohledu na věk.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Angličtina pro cestování (nejen) s dětmi

Základní „učebnice“ angličtiny pro cestování. Abyste se domluvili od začátku do konce – při zamlouvání ubytování, shánění letenek, při reklamaci zatoulaných zavazadel, při prohlídkách památek i při ztrácení se ve městě. :-) Ale najdete i speciální kapitoly týkající se cestování vlakem a autem, karavanem nebo s přívěsem. Prostě základní přehled všeho, aby vaše dovolená (nejen) s dětmi proběhla hladce a vy jste si ji mohli už jen vychutnávat. ;-)
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Angličtina pro mámy na cestách - Hotely a ubytování

E-book rozšiřující znalosti angličtiny, pokud přijde na řadu shánění ubytování. Ať už cestujete sami, s dětmi, dlouhodobě nebo krátkodobě, určitě si umíte představit tisíc situací a míst, které dokážou dovolenou velice zpříjemnit, nebo naopak naprosto otrávit. A volba ubytování je bezesporu jedna z klíčových věcí. Proto jsem sepsala tento e-book, abyste si zvládli nejen zabookovat odpovídající pobyt s odpovídajícím typem stravy plus základní konverzace v hotelu, ale i detaily typu zamluvení si správné velikosti postele tak, abyste se tam vyspali všichni (a že občas se do jedné postele dokáže vejít neuvěřitelný počet dětí :-)), požadované „baby-friendly“ vybavení pronajatého domu a mnoho dalšího. Třeba i to, jak a na co si stěžovat...
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Kartičky s cestovatelskou angličtinou (nejen) pro mámy na cestách

Tahák na cesty, který vám může pomoci vyřešit většinu situací, se kterými se na cestách s dětmi setkáte. Ať už se jedná o vyjednávání slev, možného vstupu s kočárkem, nastěhování postýlky do hotelového pokoje, shánění pediatra, krému proti opruzeninám nebo náhrady za utopený dudlík, ohřívání příkrmů v restauraci a mnoho a mnoho dalšího. Je to malý průřez Angličtiny pro mámy na cestách tak, abyste se na cestách nemuseli trápit angličtinou, kterou často nenajdete ani v normálních slovnících :-)
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Plážová přípravka mi pomohla zodpovědět si mnoho otázek, které mě do té doby brzdily v realizaci mého snu, který jsem už několik let nosila uzavřený ve své hlavě, a nakoply mě, abych se konečně pustila do realizace. Plážová základka mi neuvěřitelně pomohla, ať už v mentální rovině, tak i s technikáliemi. Vůbec si neumím představit, že by se mi podařilo vytvořit cokoliv z technických věcí bez geniálně polopatických návodů PZP :-) A vůbec všechny ty nápady, rady, inspirace, podpora týmu PZP i spolužáků ... to je něco naprosto úžasného, co mě dokázalo nakopnout i ve chvílích, kdy bych se nejradši na všechno .... vzdala ;-) Díky kurzům jsem v sobě objevila zapomenutou vášeň a touhu tvořit a neustále vymýšlet, co a jak by maminkám mohlo pomoci získat odvahu, aby si i ony mohly splnit své sny. Sny o cestování nebo o životě v zahraničí. A pokud některý z mých ebooků nebo plánovaných kurzů dokáže nakopnout byť jen jednu jedinou maminku, aby šla za svým snem, bude to pro mě ta nejkrásnější odměna.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže