header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Angličtina jinak než ve škole Martina Vokurková Chocová

Profilový obrázek
Kategorie: Profesní dovednosti, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jmenuji se Martina Vokurková Chocová a jsem zakladatelkou Open English, anglické školy, kde se učí jinak než v klasické škole – zábavně, a přitom s viditelnými výsledky. Učení angličtiny se věnuji již přes 20 let (dříve jsem učila v jazykovkách i velkých firmách) a posledních 10 let se intenzivně zaměřuji na angličtinu pro nejmenší a individuální přístup ke klientům. Angličtina mě provází celým životem. Nesnášela jsem učit se věci nazpaměť, a právě proto učím jinak. Pomáhám dětem i dospělým s tím, jak se přestat bát mluvit, jak správně vyslovovat, aby vám v cizině rozuměli, a ukazuji, jak je možné se naučit přirozeně, zábavně a napořád. S nadšením ukazuji cestu těm, kteří si mysleli, že na jazyky nemají hlavu. Učím tak, aby to lidi bavilo a aby komunikovali bez obav. Pokud jste se naučili jeden jazyk (češtinu), pak věřte, že zvládnete i jazyk další. Jen Vás to učili dosud jinak, než byste potřebovali. Jako máma 3 dětí vím, jak je to někdy těžké s časem i s dětmi :-), a tak tvořím materiály tak, aby to byla zábava a nemuseli jste studiu angličtiny věnovat celý život (pokud tedy vyloženě nechcete).

10 chyb, kterými kazíte svému dítěti angličtinu

Zjistila jsem, že jsem některé z těchto chyb dělala také. Jak jste na tom vy? Stáhněte si příručku, ve které najdete 10 nejběžnějších omylů. Třeba stačí málo a vaše děti budou mluvit jako rodilí mluvčí.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

7 nejčastějších chyb při výběru kurzu pro vaše děti

Nevíte, jak vybrat kvalitní kurz? Jak se to pozná? V tomto e-booku najdete tipy, které vám pomůžou správně vybrat kurz pro vaše děti. Navede vás, podle čeho se při výběru řídit. Vyvarujete se tak nejčastějších chyb a zajistíte lepší budoucnost pro vaše děti.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

77 frází, které musíte znát na cestách

Cestujete a rádi poznáváte nové země, ale nedomluvíte se? Chcete se prostě jen domluvit na dovolené, ale nějak to drhne? Chcete jít svým dětem příkladem a ukázat, že se umíte domluvit? Pak tyhle fráze musíte mít! Jsou rozhodně jiné, než se učí ve školách.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Tipy (nejen) na cesty – mini videa

Tato mini videa Vám pomůžou v učení. Angličtina Vás bude bavit! Zasmějete se, fráze si tak mnohem snadněji zapamatujete. A navíc – už se zbytečně nebudete ztrapňovat. Videa jsou krátká – vždy cca 1 minutu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

CoolBeans® kurz pro děti

Unikátní kurz angličtiny pro děti – naučte svoje děti skvěle anglicky, i když nejste profesionální lektor. Díky této metodě budete moci JEDNODUŠE naučit svoje dítě angličtinu tak, jak to dělají rodilí mluvčí. Kurz je vytvořen ve spolupráci s muzikanty, rodilými mluvčími, grafiky a ilustrátory. Děti jsou z něj nadšené a rodiče šťastní, že mají pro svoje děti kurz, který opravdu funguje.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt

Angličtina po telefonu

Tento druh angličtiny je velice populární zejména u lidí, kteří mají ostych z mluvení. Vedeme ji již od roku 2014 a má obrovský úspěch. Nabývá na popularitě i u těch, kteří nemají moc času na klasické kurzy. Neztrácíte čas chozením na kurz, naučíte se reagovat v daných životních situacích, získáte větší sebedůvěru při telefonování i řešení jiných, běžných situací v angličtině a přestanete se bát mluvit před ostatními. Navíc bylo dokázáno, že se naučíte víc než v kurzech, kam docházíte 1x týdně. 10 minut každý den má mnohem větší výsledky.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Jazykový audit

Chcete vědět, jak na tom jste? Máte na to, abyste udělali zkoušku? Získali vysněné pracovní místo? Nebo se uměli domluvit na dovolené? Vaše rodina je v zahraničí a vy je pojedete brzy navštívit? Tento VIP koučink nebo jazykový audit je veden tak, že se jednou za měsíc sejdeme (face-to-face nebo přes video call) a probereme, jak na tom jste. Dáváme vám otázky a zapisujeme si, co vám jde dobře a kde je potřeba zapracovat. Všímáme si výslovnosti, gramatiky, jak dobře se vyjadřujete a zda to, co chcete říct, opravdu říkáte (jestli je vám zkrátka rozumět). Bereme v potaz váš cíl, kterého potřebujete dosáhnout (složení zkoušky, pohovor do zaměstnání, první schůzka s tchyní mluvící pouze anglicky, vycestování za studiem atd. atd.). Dostanete od nás podněty, na co se připravit, případně dostanete úkoly, které do dalšího setkání vypracujete. Jasný a srozumitelný plán, jak dál postupovat, vám pomůže v dalším studiu. A stanovíme si termín dalšího auditu.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

VIP Skype / Zoom / Videolekce

Chcete zářit? Chcete individuální přístup a čas jen sami pro sebe? Pak je tento VIP prostor pro Vás. Naučíme vás klidně i přednášet nebo jak být vtipný/vtipná na rande nebo u večeře :-) Je to zkátka na vás!
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi dodal odvahu tvořit online obsah, a tak jsem začala v roce 2015 dělat první eBooky a posléze i online kurz. Komunita PZP na FB je skvělá tím, že jsem se mohla kdykoli obrátit na stejně naladěné lidi, kteří pomohli, když jsem něco řešila a nebo potřebovala zpětnou vazbu. Skvělé bylo také poradit a pomoct ostatním, když se nacházeli ve fázi, kterou já už měla za sebou a mohla někomu usnadnit cestu. Perfektní je to, že mám postupy, jak něco dělat, v kurzu PZP „schované“ napořád, takže i když nevyužívám každý den konkrétní kroky, můžu se k nim pak kdykoli vrátit.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže