header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Anglicky spolu Barbora Slámová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem učitelka, maminka a mojí vášní je učení angličtiny. Za svou praxi jsem posbírala mnoho zkušeností a poznatků. Doma svého tříletého synka seznamuji s anglickým jazykem skrze písničky, říkanky, hru a situace běžného dne. Díky tomu mohu dnes inspirovat rodiče a učitele, aby se s dětmi učili anglicky spolu, efektivně a strávili tak příjemné chvíle.

Anglicky s jídlem

5 aktivit, u kterých si vy i děti užijete angličtinu bez biflování * ochutnej a uhádni * chystáme si svačinu * jazykolamy * zazpívej si písničku * tajná zpráva
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Anglické hry do kapsy

3 sady kartiček na 3 různé hry * pexeso - oblečení * domino - zvířata * dobble - ovoce a zelenina
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

ZVÍŘECÍ KARTIČKY animal sounds

Kartičky k učení zvířat a jejich citoslovcí. Možné využít jako flashcards nebo pexeso. Další tipy pro využití najdete na webové stránce.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Prstové říkanky a jak na ně

Soubor 10 anglických říkanek s gesty pro děti od batolat po malé školáky. Součástí jsou videoukázky, které pomohou s výslovností, intonací a tím, jak zapojit ruce. Gesta slouží k lepšímu porozumění a zapamatování, stejně jako tematické omalovánky.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Kurz mi pomohl převést myšlenku v reálný projekt. Díky skvělým návodům mi postupně pod rukama vznikal web, jednotlivé produkty, seznámila jsem se s nástroji nezbytnými pro online podnikání, sama jsem si zvládla nastavit veškeré automatické procesy. Bez kurzu, videoukázek, podpoře týmu a spolužáků by projekt Anglicky spolu neexistoval a já bych nedělala něco, co je nyní mou velkou součástí.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže