header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Andělský dotek Jitka Slámková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jsem průvodce osobním rozvojem. Pomocí Access Bars, různých nástrojů a tělesných procesů, Techniky kvantového doteku matrixu, Masáže 5 kontinentů a dalších technik osobního rozvoje pomáhám svým klientům najít efektivní a pravdivou cestu ke změně jejich reality a vytvoření si vlastního šťastného života ve zdravém těle.

Jak nejefektivněji začít měnit svoji realitu

E-book je zaměřen na odpuštění – komukoliv cokoliv – včetně mnoha příkladů ze života a technik, které k tomu pomáhají. Protože právě zlobou na někoho nebo na něco si asi nejvíc ubližujeme a to jak na psychické, tak na fyzické úrovni.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Díky tomuto kurzu jsem: - začala psát články, které k mé radosti čte více a více lidí, - se seznámila blíže se sociálními sítěmi, kterým jsem se do té doby vcelku vyhýbala, - si vytvořila svůj web, ačkoliv mě před tím ani nenapadlo, že bych to mohla zvládnout sama, - se seznámila s některými spolužáky, se kterými si pomáháme navzájem, - se naučila vytvořit eBook a další produkty, - se hlavně naučila „neschovávat se“ a „jít s kůží na trh“!
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže