header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Andělská péče Jana Králíková

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj
Absolvované kurzy
Jmenuji se Jana a jsem zdravotní sestřička. Naučím tě pečovat o babi a dědu tak, aby byli šťastní a spokojení nejen oni, ale také ty. Podporuji tvoji laskavost a obětavost. Celý svůj profesní život jsem zasvětila péči o druhé, prošla jsem několika různými zdravotnickými zařízeními. Jsem ale také vnučka, která se s pomocí celé rodiny stará o naší úžasnou babičku. Vždycky mě bavilo starat se o druhé. Až s vlastní zkušeností, kdy babička po operaci ztratila část své soběstačnosti, jsem si uvědomila, že věcí, které jsou potřeba zařídit, aby mohla babička zůstat doma, je hodně. Že nestačí jen sehnat správné pomůcky, ale že je také potřeba starat se o ty, kteří se na péči podílejí. Jedině tak bude všechno fungovat dobře a babička zůstane doma co nejdéle to půjde. A tak jsem se nadchla a založila tento projekt Andělská péče, ve kterém pomáhám ke spokojenosti a pohodě všem, kteří pečují o seniory v domácích podmínkách tak, aby si zachovali své duševní zdraví. Propojuji své odborné znalosti a praxi s péčí o seniory s vlastními zkušenostmi a empatií. Myslím si totiž, že dokud je to pro všechny přínosem, je domácí prostředí tím nejlepším, kde můžete strávit spokojené stáří.

Desatero pro pečující

Pečovat o druhé neznamená zapomínat na sebe. Tvoje pohoda je klíčem k tomu, abys mohla poskytovat tu nejlepší péči. Desatero bude tvým osobním průvodce, který ti pomůže zachovat si optimismus a sílu, když to budeš nejvíce potřebovat.
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt
Stáni kurz Podnikání z pláže mě neskutečně obohatil o spoustu nových informací, rad a tipů, o kterých jsem do té doby neměla ani ponětí :-) První týdny byly trochu mor, než se člověk naučil alespoň základní nastavení a práci s webem, ale společná podpora ve facebookové skupině mě hnala dál. Díky tomu, že jsem se pro tenhle projekt rozhodla, jsem potkala spoustu zajímavých lidí a některá přátelství trvají dodnes. Díky za to :-)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže