header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Aktivně ke zdraví a spokojenosti Stáňa Nováková

Profilový obrázek
Kategorie: Zdraví a krása
Absolvované kurzy
Jsem aktivní máma, která pečuje o zdraví pomocí 4 klíčů🗝: 🗝psychické pohody🕊 🗝kvalitního jídla🥕🥒🍒🍊🍐🌰🍎 🗝pohybu🏊‍♂️🤸‍♀️🚴‍♀️🏐🏸 🗝 a přírodních léčebných postupů🌱🌿🌻. Baví mě předávat svoje poznatky všem, kteří nečekají na záchranu, ale berou péči o zdraví pevně do svých rukou🤲.

10 rad do vaší domácí lékárničky

Díky e-booku: + Snadno vyřešíte tyto nemoci přírodními postupy našich babiček. + Zvládnete horečku bez Paralenu. + Vyrobíte si chutný a účinný sirup na kašel. + Posílíte a odkyselíte svoje tělo, aby se dokázalo nemocem efektivně bránit.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Vyhrajte s dětmi nad laryngitidou

V e-booku najdete: + Tipy, kterými eliminujete laryngitidový záchvat dušnosti. + Poradím vám, co máte dělat, když už dítě záchvat štěkavého kašle a dušnost má. + Ukážu vám postupy, kterými doléčíte laryngitidu a následný produktivní kašel. + Dám vám tipy, kterými efektivně vyřešíte rýmu. + Poradím vám preventivní opatření, kterými podpoříte zdraví vašeho dítěte.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

4 klíče pro zdraví vaší rodiny

V e-booku najdete: + Rady, jak se můžete komplexně postarat o dýchací systém, aby vás už netrápily rýma a kašel. + Tipy, díky kterým budete v psychické pohodě vy i vaše dítě a společně pak zvládnete případný zdravotní problém. + Konkrétní návody na posilující odvar a očistné kúry, kterými podpoříte tělo a rychle se zotavíte. + Podněty pro změnu vašeho jídelníčku, díky kterým bude vaše tělo silné a odolné vůči nemocem. + Možnosti, kterými snížíte dopad dříve užívaných antibiotik na prostředí střeva a tím významně podpoříte imunitu.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt

Měsíc v pohybu

V kurzu: + Odhalíte překážky, které vám brání v tom, abyste se začali pravidelně hýbat. + Vytvoříte si strategii, která vám pomůže s pohybem začít. + Naučíte se pohyb zařadit pravidelně do vašeho běžného fungování. + Získáte zkušenost s pravidelným pohybem. + Zjistíte, jaký způsob hýbání se vám nejvíc vyhovuje.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz PZP mě posunul nejen v oblasti podnikání, ale díky němu jsem se naučila spoustu věcí, které používám i mimo online svět.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže