header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Aj - Míla Míla Richtrová

Profilový obrázek
Kategorie: Rodičovství a mateřství, Životní styl‚ zájmy a koníčky
Absolvované kurzy
Jsem lektorka online angličtiny pro všechny věkové kategorie od předškoláků po maturanty, od začátečníků po pokročilé. Angličtinu učím již více než 20 let. Vždy jsem hledala odlišný způsob od klasické výuky, ale chtěla jsem zachovat osvojování všech dovedností - poslech, mluvení, čtení, psaní i gramatiku. Mým cílem bylo, aby se děti, na které byla výuka hlavně zaměřená, nejenom domluvily, ale aby úspěšně zvládly i cambridgeské zkoušky na všech úrovních, pokud chtějí. A důležitým aspektem vždy bylo, aby je angličtina bavila a učily se s radostí, lehkostí a efektivně. Přelomovou změnu mi přinesl rok 2020, kdy jsem naplno zrealizovala to, co jsem měla v hlavě již delší dobu. Přešla jsem z živé výuky na online. Způsob výuky, který vyhovoval a děti na něj byly zvyklé jsem ponechala, jen jsem využila moderní technologie a tím i větší možnosti k individuálnímu přístupu a rozvoji dětí. Začala jsem natáčet video-lekce. Ukázalo se to a osvědčilo jako velmi dobře fungující. Sama jsem byla překvapena, jak úžasný a ohromný pokrok děti ve všech úrovních udělaly. Proto jsem se rozhodla v online výuce pokračovat, natočit celé kurzy a nabídnout je dále. Online výuka je skvělá v tom, že je přístupná všem a vede k větší samostatnosti, uvědomění a intuitivnímu vnímání jazyka. Děti získávají své sebevědomí a sebejistotu, postupují svým vlastním tempem a nebojí se, že udělají chybu. Zvládají všechna cvičení, více procvičují a tím mají větší praxi a lehkost s jazykem. Rozumí, i když nedokáží přeložit každé slovo. Vidí své pokroky, a proto je to baví. A když já vidím, s jakým nadšením a radostí pracují, baví a naplňuje to i mě.

Videokurz Super Minds Starter - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurz Super Minds 1 - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurz Super Minds 2 - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurz Super Minds 3 - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurz Super Minds 4 - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurz Super Minds 5 - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurz Super Minds 6 - ukázka

Zkušební videolekce
Typ produktu: jiný
Zobrazit produkt

Videokurzy angličtiny pro děti

Videokurzy angličtiny pro děti ve všech úrovních, od předškolních dětí a úplných začátečníků až po úroveň A2+ (druhý stupeň ZŠ), podle cambridgeských učebnic Super Minds. Zábavné navazující příběhy prolínající se napříč učebnicemi, poslechy namluvené rodilými mluvčími, čtení, psaní, vyplňování cvičení přímo do učebnic. Všechna cvičení ve videu vysvětlena a vypracována s odpověďmi V klidu a bez stresu v domácím prostředí, podle vlastního tempa a opakování dle potřeby.
Typ produktu: online kurz
Zobrazit produkt
Kurz Podnikání z pláže mi otevřel dveře do světa nových možností, nápadů a tvořivosti. Motivovalo mě to k dalšímu rozvoji, naučila jsem se mnoho nových dovedností a získala spoustu přátel a skvělých kamarádů. Posunulo to moje podnikání na vyšší level. Po technické stránce to pro mě nebylo vždy jednoduché, ale kdykoli jsem potřebovala, našla jsem úžasnou podporu a pomoc ze všech stran. Stala jsem se součástí skupiny skvělých, podnikavých a tvořivých lidí a to je velmi inspirativní. Jsem za tuto příležitost a možnost velice vděčná.
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže