header
page title
Najděte si i vy svého Plážovníka. :)
Experta, díky kterému najdete odpovědi na vaše otázky nebo se naučíte něco nového v tématu, které vás zajímá.
space left
space right
content

Aika Jindrová - ženské kruhy, rituály, konstelace Aika Jindrová

Profilový obrázek
Kategorie: Osobní rozvoj, Rodičovství a mateřství
Absolvované kurzy
Mé jméno je Aika Jindrová. Jsem průvodkyně žen. Pomáhám ženám ke spokojenému ženství a mateřství. Využívám k tomu ženské kruhy, rituály a konstelace.

5 důvodů, proč si zamilovat rituály

V ebooku se dozvíte, co jsou to rituály. Zjistíte, jestli jsou rituály vhodné i pro vás. Objevíte 5 důvodů, proč si je zamilovat a jak vám mohou obohatit život.
Typ produktu: e-book
Zobrazit produkt
Krok po kroku jsem postavila celý web a technicky vše nastavila. Také jsem dostala spoustu podpory, sdílení k tématům a strachům, které mě provází a praktické inforamace, jak v online marketingu fungovat. Bez Podnikání z Pláže, know-how Stáni a Jirky by mi vše trvalo mnohem déle nebo bych to možná nezvládla vůbec. Díky za všechno, co předáváte. :)
Profilový obrázek
narrow content

VIZE KATALOGU PLÁŽOVNÍKŮ

Komunita okolo projektu Podnikání z pláže existuje už od roku 2015 a kdykoli ve svém životě něco řeším, ať už jsou to otázky okolo mateřství, zdraví, osobního rozvoje, cestování, podnikání či dalších témat, vím, kde hledat odpovědi.

Odpověď, radu či řešení najdu vždy u někoho z PLÁŽOVNÍKŮ: 
Lidí, kteří prošli mými kurzy Podnikání z pláže. 

Mým záměrem je zprostředkovat tuto studnici zkušeností, znalostí a vědění celé komunitě. Proto vznikl projekt Plážovníci.cz. Katalog, do kterého se mohou registrovat lidé, kteří prošli kurzy Podnikání z pláže a dnes sdílejí své znalosti a zkušenosti z nejrůznějších oborů na svých webových stránkách formou blogu, videí, vysílání, webinářů a digitálních produktů, jako jsou eBooky, online kurzy, online kluby, meditace, video lekce, online workshopy a další. 

Najděte si i vy svého plážovníka. :)

Experta, jehož digitální produkty vám mohou pomoci v řešení otázek, výzev, problémů či životních situací, ve kterých potřebujete radu, pomoc, návod nebo inspiraci. 

- Stáňa Stiborová, autorka projektu Podnikání z pláže